Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Strom92: @Vittel: przykładowo są trzy miasta fioletowe.

Wchodzisz na jedno z nich i możesz postawić maksymalnie jeden domek, gdy zrobisz okrążenie i uda ci się trafić znowu na te same pole to możesz postawić drugi - i tak dalej. Jeśli udało ci się wykupić wszystkie 3 miejscowości z danego kraju to dopiero wtedy możesz stawiać hotele jeśli wszedłeś ponownie na miasto, które posiada już 4 domki.

Aby postawić hotel trzeba
@Clefairy @Vittel @Strom92: Chyba jednak nie. Wg zasad Monopoly (nie wiem jak Eurobiznes) musisz wykupić wszystkie pola w jednym kolorze, żeby w ogóle móc stawiać domki. Domki możesz stawiać w locie (Twój ruch, ale nie musisz być na polu), ale różnica w ilości to maksymalnie jeden (np. nie możesz mieć 3 domków na jeden polu i zero na innym). Gdy uzbierasz 4 domki możesz stawiać hotel. Nie mam pewności tylko co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Clefairy: wszystko było budowane zgodnie z zasadami eurobiznesu. Jak już wykupię państwo mogę budować maksymalnie 3 domki przed swoim rzutem. Nie muszę też stać na tych konkretnych polach. Jednak trzeba budować proporcjonalnie, więc nie mogę mieć na jednym polu 3 domków, a na innych 0, albo 1. Dokładnie tak jak to opisał @louis_matters