Wpis z mikrobloga

@smk666
@Sandovan ja ogarniam na jutro wszystko. Będą ciastka, czekoladki, likier na wódzie ( ͡º ͜ʖ͡º) lubię patrzeć jak typy które nie chcą się zrzucić po 15 PLN lecą się obściskiwać i składać życzenia w momencie jak dochodzi do wręczenia fantów( ʖ̯)
@seann
@smk666
@Sandovan
@ZnienawidziszMnie u mnie tak czy siak nie będzie. Z dwa lata temu HR w firmie zorganizował dzień kobiet. Jakieś prezenciki, salka z ciasteczkami i szampanem tylko dla nich, jakies plakaty na ścianie w stylu "kobieca siła" i inne gówna. Cały dzień biegły do salki ciesząc ryja. Na dzień chlopaka czy mężczyzny nic nie było. Więc nastepnego roku gdy zbliżał się dzień kobiet jeden z #!$%@? gościu zaczął słać maile
@seann: przynajmniej 1 problem z głowy
a dzień chłopaka / mężczyzny jak nie istniał tak nie istnieje
przekładanie na poniedziałek / piątek to raczysko jakich mało XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@seann: zawsze mnie leczy jak faceci kupują te kretyńskie kwiatki w pracy i też się cieszę, że w tym roku to niedziela. Oby nie wpadli na pomysł kupienia ich jutro -.-
Serio, po co to? Zresztą po jednym roku braku zwrotnych prezentów na dzień chłopaka/mężczyzny chyba da się dojść do wniosków, że wyjebongo? Faceci sami nakręcają tę paranoję jak dla mnie