Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy, potrzebuję rady kogoś kto ma większe doświadczenie z #kitku niż ja.

Kotka Zosia miała miała przeprowadzaną sterylizację w środę i od tamtego czasu, nie zakładałem jej kubraczka ponieważ byłem w stanie ją upilnować na tyle żeby nie gryzła sobie szwów po zabiegu. Jednak jutro już muszę iść do pracy, dlatego postanowiłem ubrać ją we wcześniej wspomniany kubraczek. No i teraz tak - Zosia co chwilę się obala, spada z łóżka i ławy i nie za bardzo wiem co z nią teraz zrobić. Na chwilę ją rozebrałem i zaczęła gryźć szwy. Macie jakieś rady co z tym delikwentem zrobić?

Aha, i nie zakładałem jej kubraczka ponieważ jestem debil i do momentu wyzity kontrolnej u weterynarza nie wiedziałem, że zakładam jej go odwrotnie, dlatego z taką łatwością go zrzuca.

#koty #weterynaria
źródło: comment_1583654815rhDiXfURACyuhPWi4OdiyB.jpg
  • 13
@wysokiczlowiek to jest standard . Nasza to samo, byłem u weta i mówi, że te koty to takie cwaniaki. Zostaw ją normalnie ale ja bym jakoś ogarnął temat żeby ułatwić wchodzenie gdzie potrzebuje żeby nie próbowała wskoczyć i coś się stanie. Za kilka dni zacznie chodzić tyłem ;)