Wpis z mikrobloga

Aodrar

Młody padawan z niechęcią wstał z łóżka, ale burza myśli, które jego przechodziły, zmusiły go by podjął się krótkiej medytacji. Usiadł na środku pokoju, wziął głęboki wdech aż poczuł, że zaczyna odpływać myślami.

Najpierw, śmierć mistrza Kaama poprzez zdradę mistrza Spocka. Następnie katastrofa statku z wieloma mistrzami. Czy tylko na tyle stać Jedi? Zginąć marnie tylko dlatego, że Republika tego sobie zażyczyła? Popełniają błąd za błędem, ich słabość którą spłacają naszą krwią!

Młody zabrak wyczuł, że ktoś go obserwuje. Rozdrażniony, obejrzał się za siebie, ale zauważył tylko jakąś sylwetkę która pośpiesznie wyszła. Niechętny do rozmowy postanowił kontynuować medytację.

Jeżeli tak to ma wyglądać, to te szkolenia nie mają wielkiego celu. Reina osiągnęła tytuł mistrza, ale co jej to dało? Śmierć. Nie mogę polegać na Republice. Zawiodła mnie kiedyś, zawiodła mnie i teraz. Muszę polegać tylko na sobie, a do tego potrzebuje więcej mocy. Innej mocy. Może w bibliotece znajdzie się coś, czego mistrzowie niechętnie uczą.

#lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
Elkitrim - Aodrar

Młody padawan z niechęcią wstał z łóżka, ale burza myśli, które ...

źródło: comment_1583677292TdBDzpZMS0Syspqbik0Aq9.jpg

Pobierz
  • 1
Aodrar nie był jedynym który udał się do biblioteki tego dnia. Auron i Jett-Dari - uczniowie niesławnego Spocka - zdejmowali ze ścian coraz to nowe holokrony. Ich spojrzenia spotkały się z Aodrarem, ich oblicza posępne i twarze zmęczone. Wszyscy w akademii wyglądali w ten sposób odkąd dowiedzieli się o śmierci Zaarbalda. Chwilę potem skupili się z powrotem na swoim zajęciu.

- Widzę że nie tylko my poszukujemy odpowiedzi. - powiedział cicho Auron.
Treant - Aodrar nie był jedynym który udał się do biblioteki tego dnia. Auron i Jett-...

źródło: comment_1583684359o5U3exQUfiIxB1ThLcXzCf.jpg

Pobierz