Wpis z mikrobloga

- Czterech, pięciu?

- Pięciu.

- Ale nie poczułem ich śmierci w Mocy, może udało im się przeżyć.

- A może to Ty nie jesteś wystarczająco silny by wyczuć ich śmierć?

- Nigdy nie można tracić nadziei.

- Nadzieja cię oślepiła. Może mi powiesz, że nadal masz nadzieję że Rada wyśle cię na misję? Albo lepiej, że zostaniesz mistrzem? Hahahahaha!

- Zostanę! To moje przeznaczenie!

- Dobrawdy? W takim razie dlaczego to Jett-Dari zasiada w radzie, a ty gnijesz na Yavinie? Dlaczego prawie straciłeś rękę ucząc się rzucać mieczem świetlnym? Jesteś słaby, żałosny! Brzydzę się tobą!

- Jak mam się rozwijać jeśli Rada nigdy nie wysyła mnie na żadne misje?! A nie wysyła mnie bo uważa że jestem za słaby. Nigdy nie dostanę szansy żeby się wykazać. To wszystko nie ma sensu!

- Ależ ma. Jest inna droga, którą możesz podążać, prostsza droga. Wiesz o tym.

- Nie. Nigdy nie będę... Czujesz to?

- Ah tak. Zimno.

- Co jest źródłem tego zimna?

- Raczej kto?

- Argh!

Ornn momentalnie wyrwał się z głębokiej medytacji. Jego wzrok skierowany był na główny dziedziniec akademii, który tego pięknego dnia oświetlało śłońce. Spośród dziesiątek padawanów przechadzających się po dziedzińcu jego uwagę przykuła tylko jedna postać - Noxalia Aeliathys( @Hrabia_Vik ). Gdy ją zobaczył od razu zamknął oczy i kontynuował walkę z samym sobą.

- To ona. Ona jest źródłem, prawda?

- Zapytaj ją, a dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania... i wiele więcej.

- Nie. Jej przeznaczenie nie jest moim i nigdy nie będzie, przynajmniej do chwili, w której to ona zdecyduje się na nie wpłynąć.

- Ty głupcze! Jedi są zgubieni, skończeni! Nie musisz z nimi ginąć...

#lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
Pobierz Wolffe - - Czterech, pięciu?

- Pięciu.

- Ale nie poczułem ich śmierci w Mocy, m...
źródło: comment_1583757891Osl9kb4F7sWGrZeCsq6VRt.jpg