Wpis z mikrobloga

Prawie roczne nagranie jednej z pierwszych piosenek, jakie w ogóle napisałem.
Bieda się aż wylewa z każdej sekundy. Gitara i wokale nagrane w sumie ulepszoną biedadomową metodą (telefonem xD), ale klawisze jakie się tu pojawiają to 20 kilowa Unitra Eltra B11 z 1980 roku. Brzmienie idealne do rocka progresywnego, którego nie gram (chociaż chciałbym). Te uderzenia może i są wykonane prawdziwymi pałkami perkusyjnymi, ale uderzane przedmioty to futerał z akordeonu (który można usłyszeć na moich piosenkach) i mały garnuszek, taki do gotowania mleka.
Basu nie ma w ogóle, bo akurat wtedy pożyczyłem koledze, a nie chciało mi się czekać i dogrywać później. Patrząc na to dzisiaj - nie żałuję, bo brzmienie mi tu wyszło bardzo brudne, bardzo specyficzne - tak miało być (chociaż chciałem jeszcze brudniejsze). Jeśli to czytasz, to podejrzewam, że przejechałeś/aś wzrokiem na sam dół, bo kto by to całe czytał :/
#muzyka #neofolk #doomer #gitara #gitaraelektryczna
ladnyrozowymintaj - Prawie roczne nagranie jednej z pierwszych piosenek, jakie w ogól...
  • 4
@ladnyrozowymintaj

im sie umiarkowanie spodoba


Z tym "umiarkowaniem" to przesadziłeś. Kawałek mi podpasował lepiej niż umiarkowanie, tym bardziej, jak ma taki brudny, nawet doomerowy wydźwięk. Jak zamierzasz rozszerzać swój repertuar, to ja z wielką chęcią będę to odsłuchiwał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)