Wpis z mikrobloga

Takie info jeśli kogoś interesuje zabawa w języki z #70maipro
Wkrótce kamerka samochodowa będzie w całości spolszczona, wraz komendami głosowymi po polsku oraz komentarzami (odpowiedziami) po polsku a nawet będzie można dodać własne logo zamiast oryginalnego oraz własne tablice rejestracyjne (projekt własny).
Projekt #79maipropl będzie dostępny dla każdego, kto będzie zainteresowany.
Kolega Kaudii®️ odpowiedzialny za Romy z językiem polskim dla serii Amazfit (Pace, Stratos) zabiera się za przeróbkę kamery!!!
Jeśli są chętne osoby to dajcie info w komentarzu na moim FB, bo tak ustaliliśmy z Kaudii®️
Link:
http://bit.ly/3aVC0al
Gdy rom będzie gotowy, ja odezwę się do Was poprzez PW (FB) z informacją co dalej.

#xiaomi #kamerasamochodowa #70mai #miboy
  • 10
@czajnapl: wiesz co, na tę chwilę kolega walczy z Pro i nie jest łatwo, ruski muszą pomagać.... odnośnie Lite i Mini nie będzie, ponieważ on nie ma tej kamerki ani ja więc nie ma jak przetestować plików
@miboy: Witam. Potestowałem trochę język Polski, i nie ma komunikatu o nowym zdarzeniu parkingowym, nic się nie zapisuje w folderze parking. Kamerka się załączy po puknieciu w nią ale tak jakby zapisywala w normalnym folderze. Zawsze pojawiał się po załączeniu kamerki. Pozdrawiam