•  

Dodane przez Was treści własne promowane teraz będą w ramach Wykop Poleca. Dzięki temu nie tylko nasi Klienci, ale i Wykopowicze mogą promować napisane przez siebie treści.

+: Rzuku
    •  

oczywiście tylko w Wykopowej pokazywarce

•  

A niby na jakiej zasadzie będą wybierane promowane te znaleziska? Losowo?

•  

Brakuje mi usuwania własnych wpisów na cudzym "śledziu".

•  

Albo ich edycji...

•  

rozumiem, że chodzi o to co dodaję do wykopu? A to będzie też tak śmigać na stronie głównej jak inne Wykop Poleca?

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@ekstra - dokładnie tak

•  

Podoba mi się ta opcja i ożywienie ze strony ekipy wykop.pl ;)

•  

Czyli jak rozumiem pisząc bloga na salon24.pl i dodając notkę na wykop dostanę wlepkę "wykop poleca"?

•  

żydy z was są chcecie więcej zarobić ale chyba wam to nie wyjdzie http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/images/8/83/%C5%BByd.gif

•  

@Adekwatny - nie - tylko notki, które zostały napisane w naszym systemie będą promowane - tzn. gdy podczas dodawania nowego znaleziska wybierzesz Dodaj treść własną

•  

Porażka zupełna. Czyjeś anonimowe żale (tak, moje też) mają być widoczne automatycznie na głównej? Czy Wy siedliście i pomyśleliście "dodanie Faktu do polecanych spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem, więc jak tu jeszcze bardziej obniżyć poziom treści w serwisie"?
      I, ponownie, czy naprawdę nie ma ważniejszych rzeczy do zrobienia i poprawienia, niż kolejne bezsensowne kroki w bok? Z tydzień czy 2 po wprowadzeniu nowej wersji mieliście mieć jakąś naradę i w sprawie grup. I co? Cisza. Moglibyście chociaż poinformować, że uznaliście ten ledwo funkcjonalny burdel za dzieło idealne i nic nie będzie poprawiać, ale nie... teraz trzeba zająć się ważniejszymi sprawami, jak hybryda agregatora treści ze źródłem treści (w 95% traktujących o samym Wykopie, składających się ze screena i 3 zdań stworzonych w narzędziu, które nawet nie potrafi formatować akapitów).

•  

czyli jak ktoś napisze
      "dupa dupa gówno cycki" jako treść własną to takie coś będzie mi migać na głównej przez 24h???

•  

To ja już bym wolał utworzyć osobną zakładkę dla wszystkich tzw. "wpisów własnych" i w tej osobnej zakładce jak przekroczy np. z 50 wykopów to wtedy niech się pojawia na głównej

•  

@mtknspl: takie treści oczywiście zostaną usunięte z WP

•  

Wykop poleca wykopowe żale. sooooooo sweeeeet

•  

Pierwszym który zostanie wykopany będzie wpis z narzekaniami na ten mechanizm

•  

Jakoś trzeba odebrać te pozostałe odsłony pokazywarce :)

•  

@m_b:
      Chwalicie sie że jesteście portalem tworzonym przez użytkowników. Kiedy chcecie wprowadzić nowy feature może zróbcie próbnego screena i umieśćcie w grupie "ulepszamy wykop" czy czymś takim. Gwarantuje wam że zainteresowani użytkownicy szybko wynajdą błędy nowych pomysłów. Albo rozdajcie najaktywniejszym zaproszenia do czegoś w stylu beta.wykop.pl gdzie by były testowane rozwiązania. Dużo więcej ludzi byłoby zadowolonych, bankowo.

•  

Zresztą cały ten mechanizm (wykop poleca) od samego początku był denerwujący, bo coś co miało małe poparcie pojawiało się na głównej i podświadomie za każdym razem burzyło odczuwanie że na głównej zobaczymy tylko znaleziska z dużą ilością wykopów,
      a nie to co dopiero raczkuje i ma małe poparcie, ale było to tłumaczone, że to dla dobra wykopu ( by zarabiał na utrzymanie ) więc nic nie mówiłem i jakoś to znosiłem, ale teraz już nie rozumiem. Ale chętnie wysłucham jakiejś konkretnej argumentacji bo może jakiejś szczególnej cechy tego rozwiazania nie dostrzegamy.

•  

nie jest tragicznie: sponsorowane-polecane poleciały na sam dół.
      wykopowiczów polecane - jeden gdzieś po środku.

•  

Nie jest źle, ważne by była duża rotacja i losowość wykopowych treści i liczę, że mimo to na głównej nie będzie lądować za dużo wypocin. No ale to już od nas wykopowiczów zależy. Wszystkie polecane powinny być na samym dole strony wg mnie.

•  

Nie wiem czym Ty przeglądasz wykop ale sponsorowane są tam gdzie były :P Fajnie by było jakby wykop poleca był właśnie tylko na 4 ( no ewentualnie 6 ) ostatnich i nigdzie więcej, a jeden sponsorowany może sobie wisieć u góry

•  

@mtknspl: Sponsorowane-Polecane to znaleziska które według normalnych kryteriów nie powinny znajdować sie na głównej, ale są na głównej (aktualnie cztery na samym dole) bo są sponsorowane. po "dostaniu" sie na główną - znika z nich napis "wykop poleca".

•  

Bez sensu. Czytacie w ogóle to, co ludzie tam wypisują? 90% to mierne wypociny, żale, jakieś obrazki, apele itd... A wy zabieracie szybki zakop i pchacie to na główną. No bez sensu.

•  

@zwiazek - każde rozwiązanie wymaga stuningowania i okresu próbnego. Jeżeli okaże się, że nie zdaje rezultatu, to przecież można wyłączyć jego promocję.
      Czasem jednak zamiast od razu krytykować fajnie jest podejść optymistycznie i zobaczyć jak sprawdzi się w praktyce.

•  

Zobaczymy, m__b. Ale mimo wszystko, może jednak na główną od jakiegoś sensownego progu głosów, nie losowo, co? Ja wiem, że nam ufacie bezgranicznie ale... ;)
      Btw, nie widziałeś gdzieś czarnych list? Zawieruszyły się nam ostatnio.

•  

@zwiazek - czarnych nie widzialem, ale za to widzialem grupy jako kategorie, grupy prywatne tylko dla znajomych, komentarze w AJAXie i wiele innych w nowym liftingu serwisu :)

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

To super, że wracają (w jakiejś formie) kategorie, bardzo mi (i chyba nie tylko) ich brakowało. A uchylisz rąbka tajemnicy, czy przyjrzeliście się sugestiom ws grup pojawiającym się np. w ulepszamy.wykop?
      A może jednak te czarne?

•  

@m__b - okres próbny, powiadasz? Nie chciałbym się czepiać (haha), ale jakoś nie kojarzę rozwiązania, z którego się wycofaliście (nie licząc może nicniedającegoplusa, ale chyba i tak nie planowaliście tej reklamy na stałe... prawda?). Z podejściem okresów próbnych można by się też spodziewać jakichś ciągłych zmian w serwisie, a nic wielkiego się nie dzieje między "wersjami".
      Podpiszę się też pod komentarzem mtknspl - jaka jest argumentacja za wprowadzeniem tego rozwiązania? Bo przecież nie pieniądze, nie upadliście chyba też tak nisko, żeby promować w ten sposób swoją nie za bardzo udaną wersję pokazywarki zamiast niej ani nie spodziewacie się raczej, że ktoś tu nagle zacznie tworzyć treści naprawdę warte polecania?

•  

O jak fajnie. W 40 minut na główną... z głównej. Bo czemu wklejać link do obrazka, jak można dostać "polecane"? Ja tam zaczynam tak wrzucać wszelkie flimiki i zdjęcia.
      http://www.wykop.pl/link/368522/jest-juz-projekt-karty-do-glosowania-na-najblizsze-wybory/

•  

Rozumiem, że konkurencja w postaci pokazywarki jest silna, ale to rozwiązanie niedobre - czy wykopozywarka nadal chrzani wklejane linki, filmy, nie wyświetla niektórych zdjęć? - tak było na początku jej "działania", skutecznie się zraziłem, że tak samo jak w wielu innych sprawach, zamieszczacie niedopracowany bubel, więc ani mi się śni rezygnować z pokazywarki.

•  

@iznogud_ a może zamiast oceniać coś co było na początku, sprawdzisz jak obecnie działa?

•  

@m__b Nie, ponieważ konkurencyjny produkt był zawsze dobry i stabilny, a wy nie staracie się konkurować z nim na jakość, tylko na reklamę (propozycje polecanych, które mają promować twórczość własną, czyli coś co w 99% nadaje się z góry na zakop). Nie podoba mi się taka strategia, więc zostanę przy pokazywarce.

•  

@iznogud_ Ale skąd możesz twierdzić, że jest gorsza jakość, skoro jak sam twierdzisz testowałeś na samym początku, kiedy rzeczywiście, przyznaję błędy się pojawiały.

•  

@m__b Nie wiem, ale wiem, że istnieje strona do wrzucania treści, który takich podstawowych błędów była pozbawiona. Nie widzę więc powodu by ją zmieniać na coś co w przeszłości działało źle, a prawdopodobnie teraz też nie radzi sobie najlepiej, bo musi być promowane w polecanych :] Bo i jaki jest inny powód wprowadzenia tego rozwiązania? Uzasadnienie Dodane przez Was treści własne promowane teraz będą w ramach Wykop Poleca. Dzięki temu nie tylko nasi Klienci, ale i Wykopowicze mogą promować napisane przez siebie treści. brzmi jak "słyszałem, że lubicie masło, damy wam więc masło, żebyście mogli robić masło".

•  

@iznogud_ To rozumiem, że samochodami nie jeździsz, bo jak je wymyślili to były wolne, a statkami nie pływasz bo Titanic zatonął? Wybacz, ale taka argumentacja jest chyba sam widzisz jak słaba.. ;]
      Nikt nie zmusza Cię do korzystania z naszego rozwiązania. Chcesz korzystać z pokazywarki - proszę uprzejmie :)

•  

@m__b Ok, spoko, chciałem tylko wyrazić opinię nt. tego rozwiązania. Powiedzmy, że jeżdżę samochodami, ale wybieram te, które są sprawdzone, a nie takie, w których co i rusz coś siada ;)

•  

@iznogud_ naprawdę szanuję Twoją opinię i jeżeli Twoim zdaniem Pokazywarka jest lepsza - OK, ale nie każ mi proszę odpierać argumentów "bo kiedyś było kiepskie".
      Jeżeli chcesz w jakimś stopniu usprawnić nasz mechanizm - zaproponuj co Ci się podoba, a co nie, wówczas my postaramy się to wdrożyć

•  

@m__b
      proponuję dodać nowy przycisk np. "Wywalić z promowanych".
      Po uzyskaniu X głosów (np. za spam, pieprzenie o niczym etc.) wykop znika z promowanych (czyli głównej), a zostaje tylko na 'Wykopalisku'.

•  

rozumiem, że samochodami nie jeździsz, bo jak je wymyślili to były wolne, a statkami nie pływasz bo Titanic zatonął? Wybacz, ale taka argumentacja jest chyba sam widzisz jak słaba.. ;]
      m__b twoja argumentacja jest żałosna. Po kilku miesiącach wytężonych prac i megawpadce z bazą danych oddajecie w nasze ręce niedorobiony bubel, który trzeba naprawiać do dzisiaj. To takie dziwne, że się nie nam nie podoba? Jeśli mamy do wyboru sprawdzony produkt to się go trzymamy! Jak jestem zadowolony ze swojego mercedesa to nie kupuję co pół roku TATY bo w reklamie mówią, że kolejna jest lepsza od poprzedniej. Któraś tam z kolei pewnie będzie działała, ale o wiele za PÓŹNO ale co z tego skoro OPINIA partaczy już została wyrobiona? Stawiajcie na jakość a nie na przywiązanie userów do wykopu, bo jak widać już niewiele z niego zostało :]

•  

Jeśli myślicie tak samo jak ja, powiedzcie to głośno. Może coś się w końcu ruszy. http://www.wykop.pl/link/368586/zawsze-chciales-to-zrobic-ale-ci-sie-nie-chcialo/

•  

Takie promowane wykopy użytkowników z założenia wcale nie są aż takie złe ALE nie w takich warunkach w jakich funkcjonuje teraz wykop gdzie trolle tylko czekają na takie nowinki. To już bym nawet
      wolał że czyjeś treści będą tak promowane jeśli wpłaci np. abonament miesięczny 9 zł. To wtedy byłbym skłonny naiwnie wierzyć
      że ktoś kto wyłożył swoje ciężko zarobione pieniądze ma coś wartościowego i ważnego do przekazania.

•  

@m__b: " czarnych nie widzialem, ale za to widzialem grupy jako kategorie, grupy prywatne tylko dla znajomych, komentarze w AJAXie i wiele innych w nowym liftingu serwisu :)"
      Jeżeli to co mówisz jest prawdą to rozwiązuje się burdel jaki powstał przy okazji grup i pójdzie się w stronę czegoś użytecznego. Kiedy można spodziewać się jakiś przecieków i pierwszych zmian?
      A czemu już nie lubicie czarnych list?

•  

no tak, widac dalej sie wam nie podoba ze pokazywarki uzywamy. moło z waszej strony, że zdecydowaliście się to powiedzieć tak otwarcie.

•  

Niech sobie będzie wykop poleca z wykopokazywarki, ale dodajcie szybki zakop, aby było po równo dla każdego wykopu.

•  

a ja domagam sie pokazania, kto kogo plusuje/minusuje !!
      albo najlepiej zlikwidujcie tą funkcje, bo nic dobrego nie wnosi, a przykład Forum na GW
      (gdzie nie ma punktowania komentarzy) pokazuje, że dyskusje są tam bardziej na poziomie.
      czy to jakiś problem umieścić jeden przycisk [usuń] (bo to spam albo trolling) ?
      20x[usuń] i komcio znika.

•  

Dlaczego Nightmare16 ma silvera?! Na cywilizowanych forach można się dowiedzieć za co użytkownik został zbanowany a tutaj to tajemnica?

•  

W zupełności zgadzam się z Nightmare16. Minusy powinny służyć do eliminowania trolii, a są BARDZO często wystawiane za poglądy. Plusy natomiast doprowadzają do masowego pisania komentarzy pod publiczkę, co zubaża dyskusję. Przycisk 'zgłoś spam' czy coś w tym stylu wystarczy.

•  

@gosvami - powód banowania jest znany tylko osobie, której on dotyczy

•  

to był jednak głupi pomysł, już jest to nadużywane, pół głównej to wykopokazywarka, a np tu:
      http://www.wykop.pl/artykul/369261/ mamy jedno zdanie + link, który powinien być od razu jako źródło...

•  

Aktualna funkcja zgłaszania spamu jest w porządku - a to, że nikt na nią nie reaguje, jakby moderatorzy wiecznie przerwę mieli, to inna sprawa ;] A swoją drogą - ilu moderatorów jest na wykopie, i czemu tak mało?

•  

@msichal
      ale to od razu było wiadomo że tak będzie, no ale kazano testować no to testujmy :-/
      "Czasem jednak zamiast od razu krytykować fajnie jest podejść optymistycznie i zobaczyć jak sprawdzi się w praktyce"
      m__b

•  

Główna to jest "ziemia święta" i nic poza docenionymi znaleziskami nie powinno tam się znajdować. Jak naprawdę chcemy promować ciekawe wpisy to powinno się wprowadzać zmiany u źródła czyli w wykopalisku. Czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby podział wykopaliska na tylko i wyłącznie wpisy użytkowników i resztę ( jako dwie osobne "zakładki" lub coś w tym stylu. A tak z innej beczki, co do wykopaliska to całkiem inaczej bym to widział bo teraz ciężko jest je przeglądać - zresztą już o tym kiedyś pisałem
      tutaj.

•  

tego uzywac sie nie da;/
      na starym wykopie bylem bordowy bardzo czesto sie udzielalem na wykopie. teraz zagladam tu raz na jakis czas, praktycznie sie nie udzielam.. wykop starcil na funkcjonalnosci, wykopow tez jest mniej..obsluga wykopaliska to jakas udreka (zreszta widac to po ilosci wykopow), cala idea grup to porazka (nic tam sie nie dzieje). nie potrafie zrozumiec dlaczego administracja nadal idzie w zaparte w ten delikatnie mowiac nietarfiony pomysl z nowym layoutem..

•  

mi sie obecnie zdaje ze stan wykopow na glownej jest taki sam, albo jest ich wiecej niz przed zmiana wygladu, ale poziom ich treści pozwole sobie zostawić bez komentarza...

•  

Czy tylko mnie irytuje to, że gdy klikam na głównej na ikonkę 'wykopowicze napisali' to przenosi mnie do strony z wykopami partnera, nie do źródła? Ta sama ikonka na stronie z komentarzami prowadzi już do treści. Nie ma sposobu, by za jednym kliknięciem przejść z głównej wprost do treści, za to są trzy możliwości by przejść do komentarzy (tytuł, miniaturka, link 'komentarze').

•  

@aczikibom
      Nie jesteś sam - może założymy o tym jakąś niepotrzebną nikomu grupę na wykopie? ;)

•  

BAN za zalogowanie sie z drugiego konta, które kiedyś utworzyłem, jak dostałem bana za... multikonto.
      SHOGOKI też pewnie dostał bana za identyczną sytuacje, tylko u niego ban trwa już kilka dni.

•  

@aczikibom
      mnie tez to delikatnie mowiac irytuje..

•  

@Nightmare16
      Chyba kolor nicka tez Ci się zmienił...

•  

Dajcie tym polecanym możliwość szybkiego zakopu, bo to strasznie niewygodne jest w tej chwili.

•  

•  

▼ ▼
        ▼

•  

►

•  

@wykop: Dodajcie jeszcze "wykop odradza", takie artykuły (np z Faktu) pojawiały by się na głównej dopiero po uzyskaniu 1000 wykopów z zakopami nie przekraczajacymi 3% ;)

•  

▲
      ▲ ▲ sam jestes newfag, w bok sie po prostu nie da :>

•  

[alt-255] [alt-255] [alt-30] [enter] [alt 30] [alt 255] [alt 30] ...

•  

▲
      ▲ ▲

•  

▲
      ▲ ▲

•  

[alt-255] [alt-255] [alt-30] [enter] [alt 30] [alt 255] [alt 30]

•  

You dishonored tradition.

•  

Prościej Ctrl+C, Ctrl+V.

•  

Copypastą chyba się nie da
        ▲
      ▲ ▲

•  

▲ ▲
      Jak się nie da jak się da. Z jakiej racji alt+255 miałby sie nie skopiować do schowka:P

•  

FFFFFFUUUUUUUU!!!!

•  

A, bo to pierwsze znaki w poście to je wywaliło.

•  

o co chodzi z alt+255?

•  

wojtekmaj, You sir, failed at failing...

•  

@kaskaderMike: Naciśnij lewy ALT, 2, 5 i 5. Pojawi się pusty znak - " ".

•  

lol wojtekmaj. [*] fail^2.
        ▲
      ▲ ▲

•  

▲
                                                                                      ▲▲
                                                                                      ▲▲▲
                                                                                      ▲▲▲▲
                                                                                      ▲▲▲▲▲
                                                                                      ▲▲▲▲▲▲
                                                                                      ▲▲▲▲▲▲▲
                                              ▲▲▲▲▲▲▲▲
                                                                                                          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                              ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                                                                                                              ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                              ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                                                  ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                                                                                          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                              ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                              ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
                                              ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

•  

ojć nie udało się :( a było takie w pytę wielkie :(

•  

▲
      ▲ ▲

•  

¶▅c●▄███████||▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅||█~ ~:~:~ :~ :►
      ▄██

 █ █ ██▅▄▃▂
      ███▲ ▲ █ █ ███████
      ███████████████████████►
      ◥☼▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙☼◤

•  

╔═══╗
      ║▪██ ║
      ╠═══╣
      ║╬ ▫▫ ║
      ╚═══╝

•  

spam spam spam spam

•  

Nie działą :(
      (

•  

►

jak to się nie da?

•  

•  

lubieSzyszki: A ja nie lubię szyszek. Wolę kasztany.

•  

alt+255? ja uzywam 0160

•  

▲
      ◄    ►
          ▼

•  

▲
                     ▲ ▲
                  ▲       ▲
                ▲ ▲  ▲ ▲
             ▲                  ▲
           ▲ ▲             ▲ ▲
        ▲       ▲       ▲       ▲
      ▲ ▲  ▲ ▲  ▲ ▲  ▲ ▲

•  

►

•  

▲
      ▲▼

•  

▼▲▼▲

•  

▲ ▲
      (--)
      ▲ ▲
      _
      |__/
      |
      |
      /
      \
      /
      \

•  

M!M!M!Monster FAIL!!!

•  

vichan na wykopie?

•  

▼
      ►☻◄
          ▲

•  

Zieloni nie umieją triforce!
        ▲
      ▲ ▲

•  

Patrzcie wyżej, ktoś się pod Orniego podszywa!

•  

O, Erydani, Ty też!

•  

BŁAGAM zmieńcie w końcu komentowanie wykopów w grupach, tak że kiedy wchodzę w komentarze przez jakąś grupe to żeby widziały to wszystkie inne grupy a nie tak jak teraz trzeba skakać po wszystkich i w każdej inne komentarze...

•  

@wykop
      dlaczego napis "wykopowicze napisali" jest w JPG? ten format nie naddaje się do kompresji tego typu grafiki, przez co napis jest trochę rozmazany.

•  

Żądam cycków !

•  

O
      /UU\
         |
        /\
      /   \

•  

cycki, nie wazony.

•  

O
      /oo\
      |
      /\
      /
      \
      <---- Mniejsze ale jędrniejsze (miseczka B) Lub miseczka A ale za to jeszcze bardziej jędrne
      O
      /* *\
      |
      /\
      /
      \
      A ty schowaj te swoje obwisłe E

•  

Czemu nie wyszło ??
      O
      /oo\
      |
      /\
      /
      \
      O
      /* *\
      / \
      /
      \

•  

bo
                           s
                           s
                           i
                           e
                           s
                           z
      :}

•  

o
      /| || |\
      UU
         /\

•  

O
      / \
      |
      8====D
      / \

•  

▲
      ▲▲

•  

UU
         ∩
         | |
         | |
      ∩  ∩

•  

Chciałbym pozdrowić w tym momencie babcie.

•  

•  

Panie ja nie tutejszy!

•  

a gdzie pieniądze za las?

•  

usuńcie wasz wóz!

•  

•  

/  /UU\  \
       /  /   |    \  \
      /  /    .     \  \
              .
          ____

•  

•  

no właśnie... gdy skończysz. A zostać prezydentem to też nie jest łatwo.Poza tym jeszcze ustawa musi przejść przez Sejm, Senat... A Konstytucja jeszcze zabrania kary śmierci, UE też... Wracaj na WOS, gimbusie.

•  

http://1LS.org/ - darmowy skracacz linków

Gorące dyskusje ostatnie 12h