Wpis z mikrobloga

Witam kolejnego dnia. Ja już wstałem i wziąłem prysznic a teraz idę pobiegać z taką opaską na głowie jak prawdziwy człowiek SUKCESU. Po drodze minę sąsiada spacerującego z psem do którego się uśmiechnę i machnę mu ręką.
Kupiłem pióro Parkera żeby podpisywać nim ważne dokumenty dziś w mBanku.
Przemyślałem sprawę i gdy kobieta przedstawi mi dodatkowa ofertę to rzucę jej dokumentami w twarz i krzyknę, że nie za to jej płacę.
Dziś giełda jest wyłączona (ale i tak loguje się na moje KONTO MAKLERSKIE co 10 minut i odświeżam) dlatego nagrałem wczoraj 30minut mojego wykresu gdy chodzi góra i dół i ten film włączę gdy będę siedział na BRANCZU bo przecież ten motłoch nawet nie wie, że giełda nie działa 24/7. Ludzie standardowo będą trącać się łokciami i mówić: zobaczcie! On INWESTUJE swój KAPITAŁ! To jest człowiek SUKCESU!
Wieczorem jadę na tenisa ale nie będę grał z człowiekiem tylko z tą maszyną która wypluwa piłki bo udaję niedostępnego.
Po drodze do domu wjadę na Orlen skontrolować moich pracowników, chociaż w głębi ufam im i wiem, że mamy PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCE PRZEDSIĘBIORSTWO.

#poteznyinwestor #dziendobry #gielda #inwestycje
  • 52