Wpis z mikrobloga

Chciałem z Wami podzielić się moimi ostatnimi doświadczeniami z pracodawcą.
Szukałem nowej pracy, urodziło mi się dziecko i chciałem być codziennie w domu. Poprzednia praca była mocno angażująca i wyjeżdżałem na tydzień lub dwa.
Znalazłem pracodawcę. Dystrybucja. Mówię "ok". Kasa nie zła, wiadomo może być lepiej. Ale to, że do firmy mam 10 minut dojazdu mnie przekonało.
Pierwszy tydzień ok. Auto w miarę. Każdy kierowca ma swoje. Ponoć.
I tu niespodzianka. Pięknego dnia rano przychodzę i rozpisali mi auto widoczne na zdjęciu. Progu brak. Odmówiłem jazdy ze względu na stan techniczny. Od kobiety zajmującej się rozpisywaniem aut usłyszałem "takie tylko było". "Starzy" kierowcy zaklepali sobie już auta na stałe. Zostają same sztrucle.
I tu ciekawostka... W garażu stoją trzy nowe Sprintery, ale nie można nimi jeździć. Why?
To taki pierwszy post z serii #druciarznadorobku
Będę w tagu opisywał co dalej. Jeżdżę do końca umowy, ale szukam coś innego. Nie wyjadę autem niezdolnym do jazdy. Ciekawe co w firmie o mnie mówią ( ͡º ͜ʖ͡º)
#polskafirma #druciarstwo #motoryzacja #praca #kierowca #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_1584213259YqAgBb1s8QVeZTF2pLM1qe.jpg
  • 12
@WinterLinn ale czy dojadę do tej kontroli ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kokus nowe Sprintery są dla dupolizow chyba przygotowane.

@incydent_kakaowy król musi mieć podnóżek do wsiadania. Jak chcesz to możesz zostać mym giermkiem. Po Tobie będę wsiadał ()
wyjedź na drogę, wezwij patrol, niech ocenią stan i telefon do pracodawcy aby zabierał strucla na lawecie z powodu stanu. Od razu dostaniesz nowego Sprintera.


@kokus: No i przywalą ci mandat, że jeździsz niesprawnym autem, może nawet prawo jazdy Ci zabiorą jak się uwezmą i znajdą jeszcze parę powodów xD W jakim wy świecie ludzie żyjecie, że jesteście tak odrealnieni?
@meshack: Ile razy było przypadków, gdzie kierowca mówił że pracodawca kazał mu jechać pod groźbą zwolnienia? Zawsze może wyjechać ulicę dalej, za firmę i tam zadzwonić, a myślę że policjant zrozumie jak się mu o tym powie.
@kokus zależy na jakiego milicjanta trafisz.
Ja na tą chwilę sukcesywnie odmawiam wyjazdu ze względu na stan techniczny i biorę sprawne auto. W dupie mam czy rozpisane dla "starego" kierowcy. Nie będę się zabijał gratem, w imię czego?
Najbardziej ciekaw jestem co mówią w firmie o mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)