Wpis z mikrobloga

Ej, też już czujecie jak Wam mózg puchnie od nadmiaru informacji o koronawirusie? Od tygodnia siedzę na l4, miałam filmy nadrobić, książki poczytać, a ciągle tylko śledzę wykopka i internety. O ile jeszcze wczoraj czułam dobrze, że się tak ładnie zmobilzowaliśmy, że siedzimy w domu i wszyscy znajomi wrzucali fotki z kanapy,
tak dzisiaj już dostaję zwyczajnej paniki od tego wszystkiego (fotek, memów, heheszkow, informacji nieprawdziwych, łańcuszków itd) i boję się iść do pracy w poniedziałek. Dzisiaj nawet się obudziłam przerażona o 4 rano, bo mi się śniło, że rodzinę pochowałam. Zazwyczaj jestem lekkoduchem i sama długo nie wierzyłam, że aż taki gnój się z tego zrobi i wszystkich strofowałam, że więcej ludzi ginje w wypadkach samochodowych, a jakoś ludzie się na rowery nie przesiedli. W każdym razie strasznie współczuję tym, którzy są bardziej wrażliwi psychicznie, niż ja i np. biorą leki na ataki paniki, manie, borderlajny i depresję. Musi to być naprawdę stresujący okres w ich życiu, bo jak ludziom bez problemów psychicznych już bije na dekiel, to ja nie chcę wiedzieć co muszą czuć Ci, którzy te problemy mają. Stąd apel - możemy chociaż czasem wrzucić śmieszne pieski, kotki i wykopać artykuł o kozie, która uratowała owcę z opresji, zamiast non stop bombardowac się koronawirusem? Tęsknię za dobrymi nowinami i heheszkami z papieża.

#koronawirus #zalesie #wysryw #apel #papiezaobrazajo
Pobierz iputaspellonyou - Ej, też już czujecie jak Wam mózg puchnie od nadmiaru informacji o ...
źródło: comment_1584231044ssSgnD1YuIS722L8gk1YFP.jpg
  • 9