Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus Możecie mi wyjaśnić, czemy jeden przedmiot z zakupionego koszyka pojawił się automatycznie w rozliczeniu a reszty brak? Przecież to jest bug po waszej stronie jeśli tak się dzieje. Uprzedzając, przedmioty dodane do koszyka z obserwowanych dopiero po przejściu od Was. Brak też zakupów z 4 i 6 marca. Deklarujecie, że pojawią się w 24h. Transakcje przechodzą kwarantanne? Ręcznie to ogarniacie?
#januszebiznesu #allegro #cashback #planetplus


PS: klikając na szczegóły transakcji, w pozycji: "numer transkacji" - BRAK. Nie potraficie tego zaimportować?
Jak już się nauczycie to dajcie możliwość wyszukiwania po numerze zamowienia/transakcji bez konieczności wchodzenia w szczegóły każdego zamówienia na waszej nowej stronie. Chyba, ze zamierzenie jest inne tzn utrudnić weryfikację poprawnego logowania przejść/transakcji
  • 12
@widmo82: To niestety nie my decydujemy, które transakcje Ci damy, a które nie. To system naszego partnera już zajmuje się śledzeniem transakcji, my tylko dostajemy informację zwrotną. I to z dniem roboczym opóźnienia (Od niektórych sklepów dostajemy odpowiedz w czasie rzeczywistym).
Potrafimy zaimportować numer transakcji, tylko jest jeden problem. Nie wszędzie mamy ten numer, a w allegro wygląda on tak: "b05d8f33ba77exxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx5d5055d43a1a23bdf2ab66fd138e6c82ebc7fc2af26cc8ec04" co nie jest w żaden sposób pomocne.

Ale z tymi
@widmo82: miałem podobnie z allegro u konkurencji. Cały koszyk u jednego sprzedawcy kupowany i opłacany za jednym podejściem, a w systemie tylko pierwsza pozycja. Ostatecznie chcieli żebym reklamował ponownie każdą sztukę osobno, ale minęło 30 dni i już nie mogłem złożyć reklamacji na stronie. XD Mieli dodać to sami, ale teraz nie jestem pewien jak to się skończyło, bo kliknąłem wypłatę i zatwierdzonych już nie sprawdzę. :/ Mała kwota więc nie
@PlanetPlus: Czy chcesz powiedzieć, że teraz jeśli coś samo nie wskoczy to już manualnie nie dodacie? Bo mi ostatnio z kilku oddzielnych transakcji dni, wskoczyło tylko 1/5 wszystkiego. Ewidentnie od dnia do dnia jest luka i nagle znów się pojawiają transakcje.