Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #koronawirus

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  W malej miejscowosci na mazowszu wczoraj 5 trupow osob ktore byly na kwarantannie. Jak rodziny dzwonily do sanepidu czy ktos przyjedzie i ich zbada czy nie mieli koronawirusa to powiedzieli ze osob zmarlych nie badaja i kazali dzwonic tylko do zakladu pogrzebowego. Trzymajcie sie w tym kartonpanstwie.
  #koronawirus

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Ciekawostka z bajki SHREK

  W jednych z pierwszych scen Shreka poznajemy rodzinę misiów, która jest uwięziona przez rycerzy Lorda Farquaada. Rodzice znajdowali się w oddzielnej klatce od ich płaczącego dziecka. Wtedy właśnie rycerze bezwzględnego władcy oferują pieniądze każdemu kto złapie jakieś bajkowe postacie. Kolejny raz w filmie spotykamy rodzinę misiów w scenie przy ognisku. Jednak zamiast trójki obecne są tylko dwie postacie, ojciec oraz syn. Co się stało z matką?

  Osoby, które bardzo uważnie oglądały film mogły zorientować się jaki los spotkał mamę misia. W scenie, która dzieje się w sypialnia Lorda Farquaada przy kominku znajduje się szczególny dywanik, który kończy się łebkiem z charakterystyczną kokardką na głowie. Niestety, mama miś nie miała szczęścia i nie wróciła do domu ze swoją rodziną.

  #ciekawostki #film #kino #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)