Wpis z mikrobloga

@Wojtini1996 fajnie to może wygląda, a w grze to jest tak, jakbym miał 500ms pingu, nawet fake shota nie da się zrobić. 14-3 i dałem sobie spokój, szkoda nerwów na kolejne guwno picki.
@naysayer: Wcześniej miałem neta 95/65 i ping stabilny 37 ms i też miałem delay i input laga czasami, to akurat była wina serwerów. Teraz jestem zmuszony grać na tym 4/1 i 100ms+ pingu i input lag czasami wydaje się mniejszy niż na tym zajebistym necie tylko ekran zacina i w tym jest główne opóźnienie. Na tym Twoim necie 72/17 i na takim niskim pingu powinno w miarę dobrze śmigać, ale ta
@typowy_seba98: A nawet nie wiem, wyłączyłem Xboxa. Pamiętam, że miałem 7:2, później jakieś 13:5, chciałem sobie tylko wygrać jeden meczyk i wyłączyć, ale pozniej kilka porażek wpadło, bo mama sobie zaczęła przeglądać neta xd G3 jest, sprawiło mi to mega fun, granie i ruchy z wyprzedzeniem, kosmos. Najgorzej w ataku było jak przeciwnik grał na drop backu bo ciężko było się poruszać, jak się dużo kręcił przed polem karnym, bo ciężko