Wpis z mikrobloga

Zgłoszenie #mirekszukazony

Imię: Dawid
Wiek: 20 lat
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?: Zwykły mirek z niezwykłym charakterem :D Przez 19 lat mieszkałem na Mazurach, a do Warszawy przeprowadziłem się w połowie ubiegłego roku. Tutaj w 100% się usamodzielniłem i zacząłęm życie na własną rękę. Jestem typem osoby 50/50. Lubię pozamulać i posiedzieć w domu, ale lubię też wyskoczyć gdzieś na miasto czy imprezę. Wydaje mi się, że jestem też zaradny - od 16 roku życia pracowałem sezonowo, tym samym odkładając na swoje pierwsze auto i prawo jazdy :) Spontaniczny, spokojny i wrażliwy chłop :D

Wygląd:
177 cm wzrostu, 75kg wagi. Na codzień przeważnie ubieram jeansy i jakieś sportowe trzewiki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie mój styl ubierania niczym się nie wyróżnia z tłumu XD Średniej długości ciemne włosy i piwne oczy.

Zainteresowania:
Jak wspomniałem wcześniej, pochodzę z Mazur. 3 lata pracowałem jako bosman w jednym z mazurskich portów i tam złapałem mega bakcyla na wszelkie sporty wodne i żeglarstwo. Interesują mnie wszystkei nowinki z branży wodnej i jachtowej. Oprócz tego chyba jak większość facetów interesuje mnie motoryzacja :D

Czego oczekuję/kogo szukam?:
Wiadomo - nie nastawiam się na nie wiadomo co, jednak fajnie byłoby poznać Mirabelkę, z którą możnaby było stworzyć dojrzały związek oparty na szczerości, bliskości i zrozumieniu. :) Szukam kogoś, kto będzie tym brakującym elementem układanki w moim życiu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?:
Nieważne gdzie, co i jak, ważne z kim! Może to być całodniowe leniuchowanie przed filmami i serialami z Netflixa, ale może to też być wspólny wyjazd - gdziekolwiek! :)

Stosunek do ślubu, dzieci, używek:
Ślub i dzieci: Może kiedyś :P
Używki: Tylko alkohol i to raczej w tych mniejszych ilościach xD
*********************************************************************************************************************************************************
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy o kontakt na priv. W wiadomości proszę podać, jak autor ma się z Wami skontaktować (wykop/alternatywny kontakt, np. e-mail) + opcjonalnie wiadomość do autora zgłoszenia.

#rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #zwiazki #ogloszenie #podrywajzwykopem #warszawa
  • 3