Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy wiecie Mireczki, ale większość różowych zaczęło w końcu myć tzipe(przed wirusem marynowały śledzie ) xD
Właśnie zwróciłam uwagę, że w sklepie większość z ich wykupiła płyn do higieny intymnej, z tych najtańszych zostały puste kartony. xD
Zawsze w sklepie, było go pod dostatkiem, aż nagle przypomniały sobie, żeby myć tzipe haha beka z was brudaski


#bekazrozowychpaskow #rozowebrudaski #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #koronawirus #2019ncov #epidemia ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 16
AzjatyckiAzjata: Dziewuchy kupują te plyny i potem mają grzybice, nadżerki i ch** wie co jeszcze. Wygolone jak łysy z brazzers i umyte lactacydem pozbawione naturalnej lipidowej bariery. Zapytajcie swoje babki i matki (takie kolo 50 tki) czym sie podmywają. Sama woda i mydelko natluszczajace! Do tego jakas masc tlusta na wargi sromowe zeby nie mialy bezposredniego kontaktu z nylonowymi stringami. Opamiętajcie się póki czas.
Jestem Ginekologiem.

Zaakceptował: LeVentLeCri