Gorące dyskusje ostatnie 12h

Elo mirasy, od półtora miesiąca ja i ziomeczek ze #studbaza pracujemy w mieszalni cementu. Praca oficjalnie w godzinach 8-16 tylko trzeba przyjsc o 6 bo 2h rozgrzewaja sie maszyny wiec sila rzeczy 10h dniowki. Ostatnio przyszedł szef i zrobił zebranie starej ekipie (nas nie wezwal), slychac bylo jakies krzyki, wyzwiska itp ale nic konkretnie bo maszyny zagluszaly. Po 15 minutach wyszli, wkurwieni na maxa a zwlaszcza taki 1 janusz-debil co go chyba za jakiegos samca alfa uznaja bo ma najwiekszy brzuch i najdluzsze wasy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polazl do biura, wychodzi po 3 minutach i z morda do nas, ze jak smielismy wpisywac w grafiku, ze pracujemy po 10h skoro praca rozpoczyna sie od 8 XDD. I gada debil że oni kurwa od 10 lat przychodza do roboty 2h wczesniej zeby rozgrzac maszyne i nie biora za to pieniedzy XD Czaicie, drze sie ze ruchamy szefa na hajs i tak sie nie robi XD Mowie mu, chlopie jestem 10h w pracy to mam miec zaplacone za 10h a nie za 8 to ten hurr durr jakiego swiat nie widzial. Oto, prosze panstwa, filar polskiej gospodarki, boomersi XDDDDDDD

#pracbaza #bekazpodludzi #heheszki #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już kaszę, mąke, ryż i papier toaletowy teraz czas na olej napędowy XD
    Na zdjęciu może dokładnie nie widać ale bagażniki 2 samochodów, były wypchane karnistrami. Gdy odjeżdżałem ze stacji zauważyłem, że ostatni w kolejce vwT4 też był już napełniany.

#rzeszow #heheszki #koronawirus

odpowiedzi (146)

Jeszcze by się przydał na Wykopie licznik długu publicznego i inflacji

#koronawirus #wykop #gospodarka #finanse #ekonomia

odpowiedzi (20)