Wpis z mikrobloga

Po pewnym czasie koda smakuje dobrze a w połączeniu z fantą jest smaczna niczym przegrzebki dla wykwintnego smakosza. Właśnie mam objaw hipomanii bo wczoraj wziąłem sobie mniejsza dawkę leku hehe,. Przyjęte 30mg hydroxyzyny, w moich żyłach płyną metabolity z 720mg #kodeina i do tego 4mg #xanax. Jest pluszowo, jest cieplutko, rozkosznie i milutko. Czas umila mi lil peep, A$AP, hewra, tuzza i mobbyn. Co chwilka dociągam sobie tabaki. Nałożenie się objawu hipomanii z przyjętymi uspokajaczami sprawiły coś niesamowitego, czuję dopaminowe szczęście, kodeinowe ciepełko i spokój wywołany #benzodiazepiny. Pozdrawiam cieplutko użytkowników #narkotykizawszespoko #opiowraki ! Zdjęcie nie autorskie, ale dla przykucia uwagi :)
Z.....2 - Po pewnym czasie koda smakuje dobrze a w połączeniu z fantą jest smaczna ni...

źródło: comment_1584374916snndNiqfmK112yxaHyBE2q.jpg

Pobierz
  • 38
@onuceSzatana: na początku nie uświadczysz zbyt fajnych efektów musisz wyrobić receptory opioidowe, jedz przez tydzień po 3-4 tabletki tchio zrób tygodniowa przerwę i potem zarzuć 300mg powinno być. Trampek też pewnie od razu nie zadziała i jak nie chcesz mieć reakcji histaminowej kup Aviomarin, przyjmij 40minut przed koda
@Zapieks72: te wyrabianie receptorów opioidowych to mit, który jest od kilku lat bez przerwy powtarzany. Jeżeli takowe receptory trzeba wyrobić, to np. przy 1 razie z heroiną nie powinno być żadnych efektów przy "niewyrobionych receptorach" xd