Wpis z mikrobloga

Halo, #raciborz, jak się bawicie? Pewnie widzieliście info w lokalnych mediach o chorym Wosiu i kwarantannie wszystkich osób, które były na konferencji w urzędzie miasta. Otóż ja też tam byłam xD

Dzwonił do mnie sanepid, wypytali o kilka rzeczy i kazali siedzieć w domu. Miałam rzeczy do załatwienia, mam paczkę w paczkomacie, jestem w tej rodzinie od robienia zakupów, a teraz nawet nie mogę wyjść pobiegać. No chyba że wokół domu xD Z Wosiem żadnego bliskiego kontaktu nie miałam, więc będę żyła. Latają tutaj obrazki, jak to introwertycy są zadowoleni z tej całej epidemii, no ale nie, tak nie jest. Kto będzie robił za mnie zdjęcia pociągom? (,)

Najśmieszniejsze jest to, że nie chodzę na tego typu konferencje, jeśli szef nie każe, a ten jeden raz poszłam sama z siebie, bo dotyczyła mojej ulubionej linii kolejowej, na którą mogą wrócić pociągi pasażerskie. Myślałam, że załatwiony jest już jakiś remont, skoro przyjechał sam szef PLK, a oni przez cały czas gadali o programie Kolej Plus xD

Oto jak ukochana praca i hobby mogą zabić.

Koledzy z #media #dziennikarstwo, uważajcie na siebie!

#koronawirus #2019ncov
choochoomotherfucker - Halo, #raciborz, jak się bawicie? Pewnie widzieliście info w l...

źródło: comment_1584447733vIzN2J1LOawYlwWFQG38qb.gif

Pobierz
  • 17
@szalonyonanista: Odwiedzisz Racibórz za jakiś czas, jak już będzie wiosna w pełni i wszędzie będzie ładnie i zielono ʕʔ

@sylwke3100: W tym mieście albo nie dzieje się nic, albo dzieje się za dużo.

@Draakul: Nie no, ogólnie to sytuacja jest całkiem dobra, bo widać, że samorządom zależy na modernizacji tych linii i według mnie są duże szanse, że dostaną się do programu, tylko nie wiem,
@choochoomotherfucker: nie wiem czy jak będzie ładnie zielono czy to już nie będzie za późno. Teoretycznie do końca kwietnia mam czas, ale czuję że nic z tego i będzie trzeba czekać aż do jesieni.() I właśnie sobie uświadomiłem, że kolejne dwie sprawy też mi odjadą w czasie jeśli sytuacja się nie poprawi. Ehhh...