Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zdjęcie przedstawia moment zatrzymania sprawców.

  W minioną sobotę sosnowieccy policjanci interweniowali w jednym z dyskontów spożywczych w dzielnicy Pogoń. Na terenie sklepu mężczyzna i kobieta dokonali kradzieży drobnych artykułów, a następnie wszczęli awanturę. Mężczyzna krzyczał, że jest chory na Covid i ma gorączkę. Demonstracyjnie kaszlał. Na miejsce natychmiast przybyli policjanci zabezpieczeni pełnymi pakietami ochronnymi. Ponieważ agresja mężczyzny nie słabła, konieczne było jego obezwładnienie. Policjanci zrobili to błyskawicznie, założyli mężczyźnie jednorazowe kajdanki i zaprowadzili do radiowozu. Następnie wraz z towarzyszącą mu kobietą został przewieziony do izby wytrzeźwień. Podczas badania lekarskiego wyszło na jaw, że mężczyzna nie ma gorączki. On sam również przyznał, że nie ma żadnych objawów Covid. Teraz odpowie za bezpodstawną interwencję, kradzież, używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym i wszczęcie awantury. O wysokości grzywny zadecyduje sąd, do którego zostanie skierowany wniosek o ukaranie. Z powodu nieodpowiedzialnego zachowania 51-latka, w trakcie tej interwencji policjanci zużyli dwa komplety odzieży ochronnej - wyposażenia, które w obecnym trudnym czasie jest bardzo potrzebne wszystkim służbom i mogło zostać wykorzystane w bardziej pożyteczny sposób.
  #koronawirus
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Pracujemy sobie w mieszalni cementu. Stała ekipa 5 osób. Zawsze 3 zaczynają zmianę o tej samej godzinie. Konkretnie o 8. Żeby wykonywać pracę trzeba obsługiwać maszynę, której włączenie i rozgrzanie zajmuje 2h. Dla każdego jak świat światem logiczne było przyjść okolo 6.00 żeby zacząć pracę o 8.00 i odpracować swoje 8h etatu (do 16.00). Półtora miesiąca temu szef przyprowadził dwóch uwaga STUDENTÓW. Dwie lewe ręce, no ale niech stracę, pośmiać się można z laików a i czarną robotę zrobią.
  Po miesiącu szefu woła starą ekipe i nas opierdala że nie pilnujemy młodych, bo wpisują sobie w godzinowke co chcą i potrąca nam z pensji to co oni sobie zawyżyli. My ostro wkurwieni idziemy obczaić co oni tam wpisywali, a oni każdego wpisywali po 10 godzin XDDDDD 20 dni marca po 10h zamiast po 8 czyli chcieli wyruchac szefa na 40h XDDDD pytamy ich co im odjebało a oni że przecież to normalne i im się należy XDDDDD to jest przyszłość naszego narodu, millenialsi XDDDDDDD
  #pracbaza #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (236)

 • avatar

  Spotkanie nr 2 z chłopcem nr 14.
  Spotkaliśmy się znowu u mnie. Obejrzeliśmy 2 filmy, zjedliśmy to co ugotowałam, chłopiec mówił, że smaczne i nawet pytał jak zrobiłam.
  Było drapanie po pleckach, aż gęsiej skórki dostawałam. Było przytulanie.
  Jak chłopiec już wychodził to był przytulasek na pożegnanie i ja go przytuliłam i powiedziałam, że go nie puszczę xD ale potem puściłam i podobało mi się to bardzo xD hihihihhihihi
  No i teraz jak coś pójdzie dalej to będzie to mój tinderowy rekord, bo na razie rekordem są 2 spotkania z tym samym chłopcem (przypominam że był to przystojny brunet i chłopiec nr 9 podobny do Homera z The OA). A jakby miało nie wyjść to nie poddaję się.
  #gownowpis #pyrarandkuje #zyciemilosneziemniakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (139)