Wpis z mikrobloga

Głupie pytanie, ale czy wie ktoś jak skontaktować się mailowo z booking.com? Znalazłem tylko numer telefonu do ich biura, ale jako że moja rezerwacja jest na kwiecień to sekretarka rozłączna mnie i prosi o załatwienie sprawy przez booking.com/help jednak nie jestem tam wstanie załatwić mojego problemu, a gdy chcę skontaktować się z biurem obsługi odsyła mnie do okienka rozmowy z właścicielem. Właściciel napisał mi że odda mi pieniądze tylko muszę skontaktować się z booking w celu odwołania rezerwacji (jest bezzwrotna, ale obiekt na własną rękę oddaje)... No i to test ten problem - nie mam maila do bookingu i nie wiem jak z nimi mam się kontaktować. Ma ktoś z was może mail do bookingu?
#booking
  • 2
@wirvzkv: znalazłem, zadzwoniłem pod drugi podany numer, czyli do Krakowa. Po wybraniu opcji 1 (były jeszcze 2 i 3) i czekaniu około 15 minut odebrał przemiły pan, który zadzwonił do hotelu będąc ze mną ciągle na linii i załatwił wszystko. Dzięki temu wspaniałemu człowiekowi w ciągu kilku sekund dostałem potwierdzenie o anulowaniu bezkosztowym rezerwacji i zwrotowi całej kwoty (około 5000zł) w ciągu około dwóch dni! Tak dobrej obsługi, to jeszcze nie