Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, Mam problem natury moralnej: Moja mama poprosiła mnie żebym wydrukował w pracy CV-ke jakiegoś syna jej znajomej. Problem w tym że dokument jest napisany praktycznie plain tekstem, brak tam jakiegokolwiek formatowania oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Jednym słowem #!$%@?.
Trochę mnie to ruszyło i zrobiłem chłopakowi CVke zgodnie ze sztuką. Chciałbym mu ją dać, tyle że nie wiem, czy w ogóle mi wypada. Nawet nie znam tego człowieka (jego matki też nie) i nie wiem czy się nie obrazi na to że po nim poprawiam. Co myślicie?
#praca #pracbaza #kiciochpyta
  • 18
@ArchDelux: z tego co wiem to nie trzeba, rzadko spotykałem się też żeby ktoś wstawiał nazwę firmy w cvce. A kilka rekrutacji w swoim życiu przeprowadziłem.
Za to przesadnie często widuję klauzulę z generatora wyglądającą tak: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez [NAZWA FIRMY]..." - głównie w cvkach wygenerowanych na pracuj.pl
@PanJarzyna a jak ktos pracuje jako masażysta i klient prosi go o masaż, to czy ten masażysta dodatkowo #!$%@? klientowi Kolbe ponieważ uważa że tak będzie lepiej? Nie. Więc druknij jak jest i miej #!$%@?, potem będzie na Ciebie że źle podpowiadałes z tym tuningiem CV pewnie, zawsze tak jest.