Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przeszedłem dopiero Odyseję i jestem bardzo zadowolony, aż tu nagle sie pojawia okazja i w psstore jest origin za 6 dyszek.
Tutaj moje pytanie. Grając najpierw w Odyseję a później w origins bardzo odczuję, że to starsza gra?

Graficznie, mechaniki, fabuła? Jak te aspekty się mają względem Odyseji.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, z wyrazami szacunku, pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę.

#ps4 #ps4 #assassinscreed
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eugeniusz_Zua: pierwsze podejście do Odyseji mialem bardzo podobne, grając aleksjejem. Po kilku miesiącach przerwy wróciłem grając Ksandrą, postanowiłem sobię, że nie zniecheci mnie ruski akcent i jak tylko do niego przywykłem to daje tej grze 8/10. Zakończenie fabuły troche po łebkach, ale już np. wątek Atlantydy (nie z dodatku) świetny, system łowców nagród ciekawy, chociaz czasami męczący jak sie zbiegnie pięciu na raz i szukanie tropów czcicieli bardzo fajnie przemyślane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: bardzo przyjemny i dosyć zróżnicowany, jest możliwość albo robienia buildow pod wybrany styl, ale można grać casualowo dowolną bronią, wymaga trochę zręczności ale jak sie wkręcić to można miasta dziesiątkować