Wpis z mikrobloga

Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego, łapie trochę pierwszego, wiosennego słońca, po przewiezieniu pacjenta z podejrzeniem COVID-19. W tle jego odpoczywający asystent.

Warszawa, marzec 2020, zdjęcie dezynfekowane.

Źródło: To nie z mojej karetki.
https://www.facebook.com/273394929690071/posts/1069261863436703/

#koronawirus #ratownikmedyczny #999 #fotografia #wejsciesilowe
Korba112 - Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego, łapie trochę pierwszego, wiosenn...

źródło: comment_15845524125lHBbWGggBdIjIdozInWUe.jpg

Pobierz
  • 28
Komentarz autora zdjęcia:

Dziękujemy za wasze wsparcie w każdym aspekcie. Chcemy Wam pokazać jak wygląda nasza codzienność. Zrobiłem zdjęcie mojemu zespołowi, podczas czekania w kolejce do dezynfekcji po transporcie z pacjentem wysokozakaźnym.

A co kryje się za zdjęciem? Telefon mojego kierownika do rodziny...
- co słychać?
- no dezynfekujemy się po wyjeździe do korony
- możesz wrócić jutro do domu czy będziesz na kwarantannie? Czy dzieci będą bezpieczne?...

Pozdrawiam,
Tomek. W01-104
@Korba112 dziś wzięło mnie na przemyślenia, że macie ciezką tą robotę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czekałem pod samolotem aż WOT spisze i przebada ludzi przylatujących z Delhi, żeby wejść i zrobić swój mejtenens. Szło im to długo, ale wytypowali jakąś babeczkę i ją karetka ze skafandrami zabrała. Pierwsze uczucucie smutku bo komuś się nie pofarciło. Przez to musieliśmy czekać kolejną godzinę bo odkażanie wpadło na dezynfekcje.

Drugie jeszcze
@Korba112: fajna praca, siedzi, nic nie robi, tylko gada przez telefon, a kasa na koncie rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcemy Wam pokazać jak wygląda nasza codzienność.

"Siedzimy i pierdzimy w stołki (albo w krawężnik) i gadamy przez telefon" XD