•  

#plk #koszykowka #sport

Jeszcze jedno info z dzisiaj, chociaż nieoficjalne. Igrzyska Olimpijskie na razie nie są przełożone i jeśli odbędą się w normalnym terminie (jeśli) to raczej nie będzie kwalifikacji olimpijskich.

Wtedy pozostałe wakaty przejmą drużyny na podstawie wyników mundialu i Polska leci do Tokio. Mniej podobno rozważanym scenariuszem jest przyznanie tych miejsc na podstawie rankingu FIBA, a wtedy Polskę zamienia Grecja.

Jeśli faktycznie koszykarze zagrają na Igrzyskach to pamiętając że: w kwalifikacjach do MŚ trafiliśmy na reorganizację i najsłabszą w historii reprezentację Chorwacji, na mundialu trafiliśmy na najsłabszy zespół z każdego losowanego koszyka, a potem łączyliśmy się z najsłabszą po naszej grupą, z najsłabszą w historii reprezentacją Rosji to.... kurwa po medal tam pojedziemy, bo jak fart to fart :D

Inna kwestia że ja nie wiem jak koszykarze mają zagrać w sierpniu po pół roku nie grania w kosza :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Do chuja pana, wszystko jebnie.(juz jeblo). To co sie bedzie dziac za 4 tygodnie to jakis Armageddon xd. Kazdy kraj narzuca nowe zakazy. To jest kurwa chore. Na Łotwie namierzaja ci komorke jak masz wirusa. Wegry wladza absolutna. Polska zakaz wychodzenia z domu jak nie masz 18 lat. Nie mozna pojechac samemu na wycieczke w odludne miejsce.
    I ludzie tu przyklaskuja, banda idiotow ktora cale zycie musi miec nad soba bat. Do tego te komentarze wypokow ,ze ktos wyszedl z domu...

Ludzie nie mozna zatrzymac swiata na 3 miesiace...to nie gra komputerowa gdzie sie zrobi SAVE a jak wszystko jebnie “oj nie pyklo” to LOAD

Wirus nas bije, a kryzys ekonomiczny nas zgwalci w morde.

#koronawirus #chujbytowszystko
    pokaż całość

odpowiedzi (62)

Wykładowca UJ obejrzał lekcje chemii dla VII klasy i aż napisał list do MEN tak się zagotował.

...Notoryczne używane było sformułowanie "tlen" zamiast "atom tlenu". Pani ponadto pokazała model cząsteczki wodorotlenku sodu, potasu i magnezu, które cząsteczkami nie są. Porównała higroskopijność rozpuszczania się w wodzie, tym czasem jest to zdolność do pochłaniania wody z otoczenia. Mówiła, że "wodorotlenki metali są dobrymi przewodnikami i dobrze rozpuszczają się w wodzie", podczas gdy to faktycznie nieprawda, bo większość wodorotlenków metali jest nierozpuszczalna w wodzie... Lekcje "Szkoła z TVP: klasa 7-Chemia" były wręcz przesycone błędami. Błędami, z którymi na co dzień walczą recenzenci podręczników szkolnych i sami nauczyciele. Błędami, które są wręcz niewybaczalne zarówno ze względów merytorycznych, jak i dydaktycznych. Apeluję do Pana Ministra, aby zwrócić uwagę realizatorom na większą staranność w realizacji tej ważnej misji, bo oglądając tę pierwszą lekcję, mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że większym pożytkiem dla ucznia jest jej nie oglądać. - dr Karol Dudek- Różycki, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego

#szkolatvp #tvp #edukacja #szkola #dzieci #neuropa #chemia
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

Właśnie sobie przypomniałem ten festiwal spierdolenia xD

odpowiedzi (40)