Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Komorowski dobrze mówi w TVN24 o Kaczyńskim, że gość zachowuje się nieracjonalnie i niedługo zostanie zdradzony przez tych, którzy teraz mu szepczą czułe słówka.
  #protest

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  To jest taki cyrk jakiego dawno nie było. Wywiad telefoniczny z prezydentem 35 milionowego kraju, wpierdala się żona w pół słowa i rozmawiają jak z jakimś wujkiem Bogdanem xD Brakuje żeby ich spytał co jedzą na kolację i czy widzieli ostatni odcinek M jak Miłość xD
  #protest #duda #bekazpisu #heheszki #polsat

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Dziś w Białymstoku narodowcy zaatakowali marsz. Marsz, który celowo ominął kościoły. Straż narodowa czy inni troglodyci nie wytrzymali ciśnienia, że nikt ich nie prowokuje i wybiegli spod kościoła Farny, zbiegli z krzykiem ulicą Kościelną i wbili się w tłum, który dziś składał się w zdecydowanej większości z młodych kobiet. Kopali kobiety, wyrywali transparenty i rzucali racami w tłum. Gdy ludzie rozpierzchli się w park nad rzeką, pobiegli na nimi. Co za kurwa zwierzęta, mówię Wam... I niech mi nikt nie pierdoli, że zrobili to bo ktoś profanował kościół! Zaatakowano nas bez ostrzeżenia, od tyłu, wybiegli z ciemności. Zamaskowani, nabuzowani.

  Dzięki Jarek.

  #protest
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)