Wpis z mikrobloga

Zabiorą CI połowę emerytury - KORONWAIRUS WINNY
Twój Bank upadnie - KORONAWIRUS WINNY
Zabiorą Ci Twoje kochane 500+ - KORONAWIRUS WINNY
Jesteś bez pracy - KORONAWIRUS WINNY
Nie masz co do gara włożyć - KORONAWIRUS WINNY

Przykłady można mnożyć. Dziś po przykrywką KORONAWIRUSA realizowany jest największy RESET gospodarki jaki widział świat, kolos na gliniancyh nogach runął, nikt nie wie co będzie dalej, rządzący wszystko teraz mogą zwalić na KORONAWIRUSA.
Dodrukowano #!$%@? MILIARDY WSZYSTKICH WALUT. #!$%@? wartych papierków.
A społeczeństwo jeszcze będzie klaskać wszystkim absurdalnym decyzjom podejmowanym przez rząd.
Ten świat się skończył. Nadchodzi Nowy Porządek. Nazwiecie mnie szurem, w dupie to mam. Jesteście tępym motłochem.

#koronawirus #przemyslenia #finanse
  • 49
@MateriaBarionowa: Z czysto teoretycznego punktu widzenia, hipoteza Keynesa o zależności między popytem a podażą gotówki jest obarczona fałszywą przesłanką o jednostronnej determinacji płynności. Keynes traktuje oba zjawiska jako wzajemnie deterministyczne ale w istocie funkcję nadrzędną w jego modelu posiada jedynie podaż. Płynność gotówki i związany z nią popyt, pozostaje ulotną siłą o bliżej niezidentyfikowanym charakterze, co sam K stara się skrzętnie ukryć.
Wmówiono ci, że czarne nie jest już czarne na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goly8622: od dekad ciągle nadchodzi ten nowy porządek, a nadal nikt mnie nie chce zacipować. :/ Propozycję mam taką: może zacznij od porządku w swojej głowie?