Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tldr; wyruchałem wał z kołdry, a teraz żona grozi rozwodem

Ogólnie jestem w związku od wielu lat, jesteśmy szczęśliwi i mamy udane życie seksualne. Czasem zdarza się #konzwalony ale to tak dla sportu - nic chorobliwego, zresztą żona zdaje sobie z tego sprawę i nie robi problemów. Ogólnie jest dość otwarta w tych tematach (zdarza nam się użyć nawet akcesoriów chociaż nic hardcorowego) dlatego nie potrafię zrozumieć obecnej sytuacji

W zeszłym tygodniu siedziałem sobie na L4, przeglądałem mirko w łóżku i jakoś tak mnie wzięły #feels, przypomniały mi się stare czasy czego efektem był uformowany z kołdry wał i mój penis w nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy do domu weszła żona (akurat rozkręciła się afera z #koronawirus i zwolnili ich wcześniej) i zastała mnie w niezręcznej sytuacji. Szczerze mówiąc nawet nie przypuszczałem co się za chwilę stanie, więc jakoś bardzo się nie czaiłem, normalnie założyłem gacie i nawet coś tam zażartowałem bo wydawało mi się, że to śmieszna sytuacja

No ale jej odwaliło ( ͡° ʖ̯ ͡°) zaczęła płakać, wyzywać mnie od zwyroli i twierdzić, że to, uwaga ZDRADA bo jak walę konia to to jest jeszcze normalne ale jak już robię takie rzeczy to tak jakbym to robił z kimś innym i zdradzał ja "emocjonalnie". Spytałem czy jakbym ruchał seks lalkę to zareagowałaby tak samo - powiedziała, że tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Od tamtej pory praktycznie się nie odzywa. Próbowałem z nią jakoś na spokojnie porozmawiać ale powiedziała, że już nie jest mnie pewna i myśli co z tym dalej zrobić

Ehh mireczki jakbym wiedział to bym palcem nie tknął tej kołdry jestem debilem. Jeszcze ta kwarantanna... Tak to by każde poszło do pracy i jakoś się oderwało, a siedzimy od tygodnia w małym mieszkaniu i ciągle tylko to jest na tapecie. Oczywiście od tygodnia śpię na ziemi

Co robić jak to ogarnąć? Może się wydawać że to #heheszki, ale po kilku dniach przestało być mi do śmiechu. Nie sądzę żeby ktoś mi tu umiał odpowiedzieć, ale chociaż pomóżcie zrozumieć czy to ja jestem nienormalny czy ona

#pytanie #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 65