Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenia #oszczedzanie #kredythipoteczny #kredyt #koronawirus #finanse #przedsiebiorczosc

Hej,
jestem niezależnym doradcą finansowym i w związku z obecną sytuacją, która zmusza wiele osób do pozostania w domach, chętnie pomogę uporządkować wasze budżety w trybie online, oczywiście bezpłatnie
Być może są tu osoby, które chciałyby wykorzystać wolny czas produktywnie, czegoś się dowiedzieć o rynku finansowym lub skorzystać z jego instrumentów, zachęcam do kontaktu na priv, umówimy się na spotkanie online.

Moja praca polega na sprawdzeniu, optymalizacji i zawieraniu nowych umów finansowych jak ubezpieczenia na życie, zdrowotne, zabezpieczenia emerytalne, umowy zabezpieczające przyszłość dzieci, ubezpieczenia majątkowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, programy inwestycyjne. Dodatkowo pomagam w tworzeniu planów finansowych na każdym etapie życia moich klientów.

W obecnej sytuacji mogę szczególnie wziąć pod lupę Wasze ubezpieczenia, ich zakresy i adekwatność do potrzeb.
Zachęcam do zajrzenia na moją wizytówkę i kontaktu.

https://www.phinance.pl/doradca/monika.sygut_4136268?fbclid=IwAR2l20ndKeMU2G4t1MZ6qN4SfFOU0Pd1FsFD4P8LaxPOWWwutg5xOQmYdQI
  • 6