•  

  Ogólnie opracowałem taki test serialowo-filmowy który pozwala z dosyć dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że mamy do czynienia z idiotą. Składa się z trzech punktów, dwa lub więcej spełnionych przez daną osobę oznacza wynik pozytywny na głupotę.
  Wyglada to następująco:

  1. Badany obiekt uważa że Dom z papieru / la casa de papel to dobry serial - Ten punkt nie jest równoznaczny z LUBIENIEM serialu, że ktoś go lubi nic nie znaczy. Uważanie go za dobry już tak. Podczas oglądania go, normalny człowiek powinien odczuć krytyczny obszar mózgu który wyłapuje w trakcie oglądania skrajne debilizmy wykraczające znacząco nawet po za normę lekkiego kina rozrywkowego. Dzieło to szybo zmienia się w telenowelę z wk*rwiającymi postaciami i scenami akcji raz na jakiś czas. Jeśli ktos rozpływa się nad tą produkcją - to znaczy ze w dupie był/była i gowno widział/a oraz jest debilem. Tak w skrócie.

  2. Nasz pacjent myśli że 9 epizod gwiezdnych wojen jest dobry - bardzo podobna sytuacja do poprzedniej, film o bardzo szybkim tempie i wielu wątkach, natomiast podczas seansu każdy rozsądny człowiek znajdzie choć sekundę na najbardziej podstawowe procesy myślowe i zauważenie faktu ze to jest słaby twór zarówno jako film, jak i gwiezdne wojny. Dużo debilizmów w samej fabule, sranie na wątki z całej sagi i masa taniego fan-service’u. Jeśli ktoś się na to złapał - wiadomo.

  3. Uważanie że Mad Max: Na drodze gniewu to słaby film - jeśli ktoś uważa że jest to zły film, bo, cytuje: nie ma fabuły, bo to film o jednym pościgu, nic nie jest wytłumaczone - to znaczy ze mamy przypadek debila. Jakbym miał rozpisywać się dlaczego mad max jest świetnym filmem, to by mi palce odpadły od klawiatury, więc zakończę w tym miejscu.

  Tak to wyglada, jest to uproszczony test, ale myśle że skuteczny. Jeśli ktoś spełnia conajmniej 2/3 warunków to z dużym prawdopodobieństwem jest głupi. Myślę również ze jeśli ktoś przeczyta ten wysryw to najpewniej zacznie mnie szkalować bo się poczuł urażony, uważa inaczej lub bo lubi. Trudno.

  #film #seriale #gownowpis #bekazpodludzi #kultura (?)