Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kto rozważa wyjazd na stałe za granice po tym co odpierdala się w tym państwie plusuje. Ci którzy chcą być dalej okłamywani i w cztery litery waleni siedzą cicho
    #koronawirus #kraj #polska #gospodarka #emigracja #zagranico

odpowiedzi (56)

#rozdajo
    Czołgiem Wykopki!

Czas siedzenia w domu wybitnie sprzyja czytaniu, więc po raz kolejny mam dla Was egzemplarz książki, którą doceniło już prawie 10 000 Mirków i Mirabelek!

Wiele osób uważa, że ogarnięcie swojej garderoby to trudny temat i jak się tego nie umie, to do końca życia jest się skazanym na stylówę a’la obecny Quebo. A prawda jest taka, że można zrobić to naprawdę szybko, łatwo i przyjemnie. Wystarczy tylko wiedzieć jak obsługiwać szafę, a tego można dowiedzieć się z książki "Męska szafa - instrukcja obsługi", której jestem współautorem, a która do tej pory trafiła w ręce ponad 2000 osób i stała się użytecznym narzędziem w procesie budowania idealnej szafy. Takiej, która będzie męsko praktyczna i da dobry efekt bez straty czasu i pieniędzy.

Zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo, w ramach którego możesz wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją albo lennyfacem (patrz zdjęcie w pierwszym komentarzu)!

Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej (albo e-booka, jeśli wolisz)

Losowanie z użyciem #mirkorandom w poniedziałek 6.04.2020 r. o godzinie 22:00

pokaż spoiler Zielonki nie biorą udziału.

pokaż spoiler Dla zainteresowanych szczegółami, jest to książka adresowana głównie do tych facetów, którzy chcą zacząć lepiej się ubierać, ale cały proces wydaje im się trudny i czasochłonny (jak i do kobiet facetów, które chciałyby zachęcić swoich niebieskich do ogarnięcia tematu). W jej ramach przygotowaliśmy ponad 100 stron artykułów wprowadzających w podstawowe kwestie, 60 rzeczy składających się na uniwersalną męska garderobę i 100 zestawów, które z tych 60 rzeczy można złożyć (od casualu, przez styl uliczny, aż do smart casualu). Ponadto czytelnicy znajdą tam także tabelę rozmiarów, z której jasno wynika jak poszczególne rozmiary przeliczać, wytyczne co do konkretnych typów sylwetek, zniżki do sklepów-partnerów książki, a także bazę produktów podobnych do tych, które zostały w książce pokazane (przez co odpowiednie produkty możesz nabyć bez wychodzenia z domu (wskazane obecnie); niedawno ją aktualizowaliśmy, więc wszystkie propozycje są świeże i dostępne). Mocno zależało nam na tym, by stworzyć nie samą książkę, a doświadczenie gładkiego wejścia w świat męskiego stylu. Opinie klientów potwierdzają, że pomyśleliśmy o większości problemów, jakie na tej drodze mogą się pojawić.

A jeśli nie wierzysz w ślepy traf i wolisz bardziej tradycyjne metody, to możesz ją kupić w oficjalnym sklepie:

https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków. Jako że wizja bankructwa i siedzącego na plecach komornika już nam nie grozi, dziś mogę z przyjemnością go Wam zaoferować! Na hasło:

USUŃKONTO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

otrzymasz 10% rabatu na książkę papierową i e-booka (pakiet z przypinką jest tak atrakcyjny, że jakbyśmy go jeszcze rabatowali, to byśmy poszli z torbami ¯_(ツ)_/¯). Jeśli Ci się w losowaniu nie poszczęści, to zawsze jest opcja uszczknięcia kilku złotych. Od razu też zaznaczę, że rabat jest stały i bezterminowy, więc jak chcesz poczekać, to okazja Cię nie minie. Niby to tylko 5,9 zł, ale jak mawiają - grosz do grosza a będzie kokosza, czyli góra grosza, a nie kura.

pokaż spoiler PS: Obniżyliśmy też na stałe koszty dostawy: Paczkomat to teraz 12 zł (było 16 zł), Kurier Poczteksu 16 zł (było 18 zł), a DPD 18 zł (było 20 zł)

Tutaj znajdziecie link do darmowego fragmentu, żebyście mogli się zapoznać z tym, co czeka na Was w jej wnętrzu: https://dandycore.pl/wp-content/uploads/2019/12/Meska_Szafa_E-book_Dandycore_newsletter_2.pdf

Dzięki wielkie, miłego wieczoru i do napisania!

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #modadamska #ksiazki #literatura #czytajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

Cześć, słuchajcie turbo głupia sprawa xD Wróciłam już z randki i aż sama jestem w szoku, że tak szybko poszło. Umówieni byliśmy na 20 u niego. Mieszka dosyć blisko mnie, więc spoko. Poznaliśmy się w ogóle na #tinder i wczoraj minął tydzień jak się znamy. Fajnie nam się klikało i ogólnie było wszystko bardzo fajne. No stał się crushem numer 7.

Spotkaliśmy się, on zrobił mi drynka. Ja mam bardzo słabą głowe, więc po tym jednym drynku już byłam w swoim świecie. Całowaliśmy się i ogólnie przytulaliśmy.
    Ostatecznie doszło do zbliżenia i powiem wam, że to jest kolejny kutasiarz.

No co tu dużo mówić - wyruchał mnie bez mydła. Było fajnie, ja mu zrobiłam loda, potem mnie wyruchał. Miał małego, ale jakoś hehe przełknęłam to. W ogóle to małe chujki w cale nie sa fajne. W sensie wiecie - niby spoko, ale ani to jakoś odpowiednio złapać ani potrząsnąć ani nic. No po prostu sobie są. Wiem, że technika ważna, ale jednak tak szczerze to chujowo z tymi małymi chujami. No ale trudno. Mówił, że ma dużego a szczerze to wyglądało to na dużo mniej. Może jakieś 13cm więc masakra. Pierwszy raz miałam coś wspólnego z takim małym i nawet nie wiedziałam jak się do tego zabrać.

A wiecie co było potem? Jak już doszedł to powiedział, że fajnie fajnie i, że się jeszcze kiedyś zgadamy. No czaicie? Wystawił mnie prawie za drzwi xD No to wróciłam do domu z potężnym wtf i siedzę teraz jeszcze wstawiona i pisze tego posta więc sory.
    #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks
    pokaż całość

odpowiedzi (74)