Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (26)

 • avatar

  Paczkomaty to prawdziwe złoto. Globalna pandemia, a tutaj:
  - paczuszkę wysłaną wczoraj z drugiego końca Polski odebrałem już dzisiaj
  - w tamtym tygodniu przepełniony paczkomat? żaden problem - kurier czekał na wszystkich z nadmiarowymi paczkami przy paczkomacie do 21:00
  - darmowa wysyłka z allegro i aliexpress
  - zdalny odbiór aplikacją dzięki temu nie muszę nikogo i nic dotykać

  Dziękuję pan inPost (ʘ‿ʘ)

  #inpost #koronawirus #paczkomaty #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (145)

 • avatar

  Pogarda dla starszych ludzi na wykopie jest niewyobrażalna. Wy nie rozumiecie tego, że z wiekiem zachodzą w ograniźmie nieodwracalne zmiany, a umysł 60 czy 70-latków nie pracuje tak jak młodej osoby i niewiele z tym już można zrobić. Myślicie, że wy na starość będziecie się zachowywać inaczej niż dzisiejsi seniorzy? Wczoraj widziałem pretensje, bo seniorzy poszli do sklepów już o 7 rano mimo, że mieli swoje godziny (10-12). Dzisiaj z kolei pretensje, bo poszli między 10 a 12 i stworzyli kolejki zamiast iść też w innych godzinach, bo przecież godziny 10-12 to nie jest nakaz. I tak źle i tak niedobrze. Jesteście tak przesiąknięci negatywizmem, że pierwsze co widzicie w sytuacjach to minusy. Uważacie się za jakiś wielce oświeconych, bo jesteście mądrzejsi niż przeciętni stary człowiek, ale pamiętajcie, ze miarą wartości człowieka nie jest inteligencja, ale to jak traktuje innych ludzi. A wy traktujecie ich jak śmieci, dlatego wasza wartość szoruje po ziemi.

  Wykop jest bez wątpienia jednym z najbardziej negatywnych miejsc w polskim internecie. To już na FB czy na twitterze jest mniej takiego bezsensownego hejtu.

  Pozdrawiam.

  #oswiadczenie #truestory #koronawirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (125)