Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Miałam ochotę wrzucić bardzo wulgarne zdjęcie, ale jednak dziś na spokojnie, żeby białorycerze nie dostali zawału.
  Wiecie, choroby współistniejące to nie przelewki.

  pokaż spoiler Ale jutro się chyba nie powstrzymam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


  #wgw #krabynienoszaubran #malecyckitezsafajne #nsfw pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Oho, chyba fliperom zaczyna się palić dupa( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałem właśnie ciekawy sms, ale od początku.

  Na początku stycznia szukaliśmy z różowym mieszkania, chodziło głównie o lokalizację, bo z obecnego do pracy mam koło 10 km. Oglądaliśmy łącznie kilkanaście mieszkań, i w oko wpadło nam jedno konkretne. Dość drogie, za to w bardzo dobrej lokalizacji, z parkingiem podziemnym, fajnym widokiem i całkiem spoko rozkładem, ale niestety było widać, że mieszkanie typowo pod wynajem, wszystko z mega tanich materiałów, ale chociaż świeżo po remoncie.

  Miało co prawda kilka niewielkich usterek, jakieś obite rogi szafek, czy za nisko osadzone drzwi do sypialni, ale nic z czym bym sobie nie poradził, lub jakoś szczególnie by mi przeszkadzało.

  Dogadaliśmy się co do warunków najmu i mieliśmy z różową jechać podpisać umowę. Dotarliśmy na miejsce, w mieszkaniu przywitał nas właściciel, pijemy kawę w międzyczasie pokazałem mu zdjęcia uszkodzeń, które zrobiłem i wydrukowałem, aby w razie wyprowadzki nie płacić za istniejące już w momencie zawarcia umowy uszkodzenia.

  Mija parę minut i na miejscu melduje się żona właściciela, pani notariusz (✌ ゚ ∀ ゚)☞ z pytaniem czy mamy przy sobie pieniądze na kaucję i z informacją, że spisujemy umowę najmu okazjonalnego, kiedy nie było o tym żadnej mowy ani przy oglądaniu mieszkania, ani w ogłoszeniu, chociaż dodatkowo o to pytałem.

  Spojrzałem na nią jak na idiotkę i zapytałem czy sobie żartuje, bo umawiałem się z pani mężem trochę inaczej, tym bardziej, że przy podpisywaniu takiej umowy ktoś musi ponieść koszty notariusza oraz musi być również obecna osoba posiadająca jakąś nieruchomość na własność, która podpisze, że w razie braku wpłat, bierze mnie pod swój dach. Jak ja mam niby teraz taką osobę zorganizować? Rozmowa była również o kaucji w wysokości miesięcznej kwoty najmu, a nie dwumiesięcznej.

  Strasznie się oburzyła, bo przecież teraz takie umowy to standard i powinienem się przygotować, a skoro mam zamiar wynajmować tak duże mieszkanie, niewiele większa kaucja nie powinna być żadnym problemem (może i by nie była, ale 2k a 4k to jednak jest różnica).

  Wyśmialiśmy ją z różową i po prostu wyszliśmy, rzuciła tylko, że jestem roszczeniowym gówniarzem na odchodne. Darowałem już sobie dalsze przytyki i zapomniałem o sprawie, a dzisiaj taki SMS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Muszą być w niezłej desperacji, skoro pytają ludzi, którzy oglądali mieszkanie 3 miesiące temu. Czyżby biznes się łamał?(✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #januszebiznesu #nieruchomosci #humorobrazkowy #deweloperka #oszukujo
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Rodzice przez kilka lat funkcjonowania programu 500+ nie byli w stanie odłożyć na sprzęt komputerowy dla swoich dzieci. Jak myślicie według prawicowych mediów i ich czytelników czyja to wina? Tak, to wina miasta.

  pokaż spoiler Drugim najczęściej wymienianym powodem są geje.


  #neuropa #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #koronawirus #szkola #polska #finanse #warszawa pokaż całość

  odpowiedzi (71)