Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rysik_85: betonowych dróg w okolicach Gdańska pod dostatkiem, gdy pojezdżę dam znać ;) Jazdę próbną robiłem właśnie na takiej płycie perforowanej, jak dla mnie opona w rozmiarze 1.75 robi robotę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShortyLookMean: kiedyś już miałem szosę rama + widelec alu, sprzedałem szybko ze względu na odczuwanie każdego kamyka. Potem zmiana na szosę cr-mo i to już było to. Na tym Mongoosie jeździłem kilka minut, przejazd po betonowej tarce bardzo mnie zaskoczył na plus, opona ładnie zbierała i rower jedzie gładko. A o to właśnie chodziło :)

Zastanawiam się czy widelec carbon zrobiłby jeszcze różnicę przy tym rozmiarze gumy, choc szczerze nie sądzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swiezak93: zalety - geometria (długi, stabilny, wygodny, lecz kosztem skrętności - po przesiadce z szosy prawie wypadlem z zakrętu), opony (Kenda SBE 48c na niższym ciśnieniu super komfortowe), torba pod ramę bardzo solidna. Wady - sposób złożenia w fabryce - koła zaplatane przez pijanego pracownika nocnej zmiany, wibracje niewiadomego pochodzenia na przednim hamulcu i czasem tylnym kole. Ogólnie widać, że kontrola jakości w tej firmie leży. Żadna z wad nie odebrała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swiezak93: i jeszcze spostrzeżenia...górna rura jest bardzo wysoko jak na swój rozmiar. Napęd na pagórki daje radę, w góry tylko gdy jedziemy na lekko, chyba że ktoś ma nogi ze stali. Przydałaby się kaseta i przerzutka mtb, bo Sora lata na wybojach. Ogólny odbiór roweru - super zabawka, odkąd mam jeżdżę tylko na nim :) Rowerów miałem już tyle, że nie jest dla mnie problemem podejście krytyczne do nowego nabytku, o