Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  3,5 plusa i sprawdzam zawartość
  @atteint znalazłem xD

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  Wpadłem na te filmiki TVP z nauczycielami. Przejrzałem je i no jestem na 100% pewien, że są to nauczycielki z mojej starej podstawówki xD Moja mama dalej tam uczy więc jutro jak wstanie to zapytam dlaczego taki teatrzyk się odpierdala i na jakich zasadach akurat większość nauczycielek jest akurat z jednego miasta (Białystok). Jak ktoś jest ciekaw szczegółów to postaram się wołać
  #tvp #telewizja #nauczyciele #szkolaztvp pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Ground box jest używany przez audiofilów od wielu lat. Urządzenie rozprasza szkodliwe pakiety małych fal elektronowych w celu uzyskania wyraźniejszych szczegółów (jakość obrazu / dźwięku), swobodnej atmosfery, doskonałej separacji, spokojnego tła z głęboką sceną dźwiękową

  Składniki:
  Kryształowy kamień (xD, przyp. Ton Szkalowy), który może wytwarzać energię elektromagnetyczną, usuwać elektryczność statyczną, oczyszczać energię.
  Turmalin (jeden ze składników strukturyzatorów wody, przyp. Ton Szkalowy) o stałej obecności i cząstki turmalinu wokół powierzchni osi c w bipolarnym polu elektrostatycznym mogą pochłaniać kurz, oczyszczać powietrze.
  Oprócz zastosowania kryształowego kamienia i turmalinu, wewnątrz dodano naturalne grafitowe proszki i proszki chemiczne, które pomagają w lepszym dostrojeniu systemu.
  (lub dostrojeniu audiofila, przyp. Ton Szkalowy)
  Oprócz podstawowych składników w pojemniku znajdziemy 10 dodatkowych „tajnych” składników.


  Stosowanie:
  a) Dobrze wstrząśnij, aby równomiernie rozprowadzić materiał wewnętrzny
  b) Możesz podłączyć dowolny terminal wyjściowy audio rca (uziemienie sygnału) lub obudowę (uziemienie zasilania) oraz złącze ujemne 2 głośników, wzmacniaczy, przedwzmacniacza, przetwornika cyfrowo-analogowego, serwera muzycznego, odtwarzaczy CD itp.


  Jedyne 195$
  Entreq robi droższe, ale nie pokazuje bebeszków ;>
  Jakieś pytania? xD

  #heheszki #audiovoodoo #tonskladowy
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)