Wpis z mikrobloga

Myślałem, że Fame MMA pociągnie na takim poziomie do 10-15 gali, ale widać, że już się zaczyna równia pochyła. Spadek zainteresowania, coraz większe nudy, bo też czołowe patusy stają się grzeczniejsze, poza tym każdy raczej już wie, jak mniej więcej te walki wyglądają.

Tak słabej oglądalności konferencji jak dzisiaj chyba nigdy nie było. Ostatnio na Misji Futbol w poniedziałek rano widziałem więcej. Będą powoli lecieli w dół jak nic.
#famemma
  • 51
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie wiem, ile masz lat, ale coś podejrzewam, że jesteś beztroskim gówniarzem... w moim otoczeniu praktycznie mówi się tylko o tym - i zresztą nic dziwnego, bo na tym każdy sporo straci. Nie wiem, czy rodzice nie chcą z Tobą poruszać tych tematów, ale uwierz, że większość ludzi jest bardzo zatroskana o swoją przyszłość
Nie wiem, ile masz lat, ale coś podejrzewam, że jesteś beztroskim gówniarzem.


@rorf46: No to źle podejrzewasz.

w moim otoczeniu praktycznie mówi się tylko o tym


@rorf46: I co. Wszyscy z twojego otoczenia przestali oglądać rzeczy w necie i tylko myślą o tym jakie #!$%@? czasy nastały? Wątpię.

. Nie wiem, czy rodzice nie chcą z Tobą poruszać


@rorf46: No właśnie. Ty nic nie wiesz.

ale uwierz, że większość
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie wiem, podejrzewam, że oglądalność dzisiejszej konferencji chociażby jest jednym z potwierdzeń. Poza tym ludzie zaczęli bardziej patrzeć na pieniądze i może być tak, że nie będzie im się chciało wywalać 2 dych na pato mma.

Generalnie to twoje zaślepienie i zachowywanie się jakby się nic nie działo jest zabawne ;)
nie wiem, podejrzewam, że oglądalność dzisiejszej konferencji chociażby jest jednym z potwierdzeń.


@rorf46: Dzisiejszej konferencji ucinali zasięgi i to poważnie. To nie jest wyznacznik. Nawet jak ktoś subował to mu powiadomienia nie wysłano o livie a o samym live nie było nawet nic po wpisaniu fame mma w wyszukiwarkę. Dopiero z poziomu kanału można było na niego wejść.

Poza tym ludzie zaczęli bardziej patrzeć na pieniądze


@rorf46: Kryzysu jeszcze nie