Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór,

Skończył się właśnie pierwszy rajd typów z #f1 którzy ścigają się w #dirtrally. Wygrałem ja, ale mnie nie liczcie, bo ja jeżdżę małe lokalne rajdziki. Drugi był mirek @Krachu, a trzeci @MrSobi™. Punktowali także:
4. @zacm1ony
5. @chuckd
6. @VincentAdultman
7. @Maxior
8. @wicikumoza

Kolejny rajd to Grecja. Startujemy jutro o 17:00. Będzie ciekawiej bo jedziemy już autami WRC z lat 2000-2007. Jak ktoś będzie chciał się znowu sprawdzić to zapraszam, bo punktacja się zeruje!
#f1 #wrc
Pobierz ValtteriBottas - Dobry wieczór,

Skończył się właśnie pierwszy rajd typów z #f1 któ...
źródło: comment_1584912690MydkqQJzA4RiMdxXjGvYkp.jpg
  • 11
@ValtteriBottas:
piąte miejsce po przejechaniu "z marszu" - całkiem spoko. Teraz mogę się przyznać, że tak dawno nie jeździłem, że pozapominałem już wszystko i jechałem na standardowych ustawieniach samochodu. Dodatkowo słabo szło mi z czuciem samochodu i praktycznie nie używałem ręcznego, jadąc wszystkie zakręty "na okrągło" jak ostatni lamus :D

Przy okazji: czy @zacm1ony to @zacmiony ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ValtteriBottas: Panowie zmiłujcie się. Latam Fordem tym starym w malowaniu pana Colina McRae bezbłędnie, a i tak mam do pierwszego 15 sekund straty. Jak zaczynam jechać tymi nowymi to prostuję każdy zakręt. Dobrze, że piję w puszce, bo byłoby dużo sprzątania tłuczonego szkła, kot #!$%@? na mój widok, z konkubiną mamy ciche dni. Jeszcze jutro postaram się coś wykręcić o ile Bóg pozwoli.