Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Najlepsza w latach dziecięcych była nieświadomość, że Polacy to taki głupi naród. #gorzkiezale #bekazprawakow #bekazpisu

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Gosc produkujacy za darmo przyłbice dla lekarzy wlasnie w wywiadzie mowi, ze zglaszaja sie do niego po darmowy sprzet nawet WOJSKO i Straz Graniczna. Czy w tym kraju kurwa nie ma na prawdę niczego!? Gdyby trzeba bylo za to zaplacic chociaz pare groszy pewnie by nie bylo chetnych bo lepiej zaplacic 2x wiecej ale znajomej firmie. #pis #covid19 #polska #wojsko

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  #dziendobry mirko

  Szef z #januszex w którym pracuje przekazał do #rozdajo kilka masek przeciwpyłowych (głównie ffp2, ffp2 z filtrem węglowym i antysmogowe) oraz pięć opakowań rękawiczek nitrylowych dla #bombelkow.

  Standardowo przy pomocy #mikrorandom wybierzemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają na nasz koszt paczkę z dwoma losowo wybranymi maskami oraz opakowaniem rękawiczek. Ze względów higienicznych i #koronawirus wysyłkę realizujemy przy pomocy #paczkomaty. Zielonki biorą udział, losujemy w niedzielę w godzinach wieczornych.

  Beauty Fabric jest hurtownią zaopatrującą salony kosmetyczne, SPA oraz studia tatuażu. W naszej ofercie znajdziecie artykuły jednorazowe, preparaty do sterylizacji i dezynfekcji, lakiery hybrydowe na #paznokcie dla #mirabelek oraz inne produkty i akcesoria z sektora beauty. Dotychczas większość sprzedaży detalicznej prowadziliśmy za pośrednictwem allegro jednak skuteczna blokada niektórych produktów zmusiła nas do odkurzenia starej strony sklepu internetowego.
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)