Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W RMF wlasnie powiedzieli ,ze 81% popiera zakazy narzucone przez rzad.

  Trzymajcie sie w tej Polsce.

  #koronawirus

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  Zaplusuj, a cyfra od 1 do 9 pokaże jakim jesteś grzybem i zarazem osobą. Taka #mykopsychologia xDDD

  1. Borowik szlachetny

  pokaż spoiler Prawdziwy król. Oficjalnie żaden grzyb nie ma do niego startu


  2. Muchomor sromotnikowy

  pokaż spoiler Najgorszy truciciel królestwa grzybów. Tfu na ciebie zabójczy skurwysynu, nikt cię nie lubi.


  3. Koźlarz czerwony

  pokaż spoiler Powiadają, że "kozaka" czerwonego znajduje tylko prawdziwy grzybiarz. Jeśli borowik jest królem, to koźlarz czerwony to jego stojący w cieniu doradca, bez którego byłby słabym władcą - jesteś lubianym, kumatym gościem, który dodatkowo jest skromny.


  4. Opieńka miodowa

  pokaż spoiler Opieńka jest średnio smaczna, ale występuje całymi grupami, a jej pasożytnicze działanie powala największe drzewa - jak ruska armia, chuj z jakością, w kupie siła xD.


  5. Pieprznik jadalny (Kurka)

  pokaż spoiler Jeśli wylosowałeś kurkę to jesteś tak lubiany jak popularna mirabelka do której ślinią się wykopowi spermiarze - tak bowiem ślinią się grzybarze na widok tego grzybka, który jest wspaniałym materiałem na sos.


  6. Pieczarka zwyczajna

  pokaż spoiler Ten grzyb niczym nikogo nie zaskoczy - ani smakiem, ani prezencją w potrawie, bo wszyscy znają go na wylot. Jesteś takim normikiem do bólu.


  7. Koźlarz białawy

  pokaż spoiler Bardzo rzadki, występuje tylko na torfowiskach i czasami na bagnach, więc jesteś prawdziwym białym krukiem i legendą (jak jakiś zasrany artefakt ze starożytnej piramidy). Grzybiarz, który znajdzie kozaka białawego może czuć się jak Indiana Jones albo Lara Croft i tak samo różowa, którą wyrwiesz - jesteś giga chadem z wykształceniem, kasą i wieloma pasjami. Bóg w ciele czło... grzyba xD.


  8. Podgrzybek złotawy

  pokaż spoiler Nadajesz się do jedzenia jedynie po uprzednim ususzeniu, bo na świeżo ze swoim miękkim, kluchowatym kapeluszem (który bardzo szybko pleśnieje) smakujesz słabo i walisz ściółką leśną jak cholera. Jesteś takim chudym, pryszczatym nerdem, który nie ma szans na życie towarzyskie.


  9. Boczniak

  pokaż spoiler Jesteś jak młodszy, gorszy brat pieczarki - tak jak pieczarka masz mało smaku i słabą prezencję w potrawie. Dodatkowym minusem jest to, że mało kto cię zna i chce cię poznać - taki normik ze świetnymi aspiracjami na przegrywa.


  0. Pleśń

  pokaż spoiler Jesteś tak wstrętny, że nawet nie umieściłem cię na obrazku. Musisz dowartościowywać się w żałosny sposób - tak jak pleśń wmawia wszystkim, że jest kimś bo bez niej nie ma sera pleśniowego xDDD


  #heheszki #humor #glupiewykopowezabawy #humorobrazkowy #grzyby #pokazgrzyba
  pokaż całość

  odpowiedzi (158)

 • avatar

  Chore państwo policyjne. Sytuacja sprzed chwili.

  Podjeżdżam autem na myjkę samoobsługową przy orlenie. Gdy skończyłem mycie podjeżdża patrol i pyta, czy wiem że za to grozi mandat 5k zł. Zapytałem na jakiej podstawie, bagiet twierdzi że można wyjść jedynie po rzeczy pierwszej potrzeby - do sklepu, apteki i do pracy. Mówię, że samochodu używam do pracy. Bagiet, twierdzi, że mycie samochodu TO REKREACJA.
  Bronię się, że chociażby szyby muszą być czyste, tak by nie stwarzać niebezpieczeństwa na drodze. Bagiet 2 odezwał się i mówi, że na orlenie można ściągaczką umyć. Zapytałem czy lampy i rejestrację też tym umyję, odpowiedzi nie uzyskałem. (zresztą jaka to różnica czy umyję myjką czy brudną ściągaczką z orlenu?)

  Następnie pytam o podstawę prawną takiego ograniczenia, to zawzięcie trzyma się rozporządzenia. Jak zapytałem o konstytucję to powiedział, że mogę sobie iść do sądu najwyższego się kłócić.

  Potem odjechali, mandatu żadnego nie dostałem, pozwolili dokończyć osuszanie auta. W czasie kontroli na innych myjkach stało kilkanaście samochodów, ale podjechali akurat do mnie.

  Po tej kontroli stwierdzam, że bagietom chyba odwaliło, takie zachowanie ilustruje przykładowo Stanfordzki eksperyment więzienny. Dostali zbyt dużo władzy i niektórym sebixom w mundurach chce się wykazać. Absolutnie nie lekceważę zagrożenia koronawirusem, tylko jakie jest zagrożenie na myjni samoobsługowej gdzie stanowiska są oddzielone ścianką, a każdy jest od siebie kilka metrów i ma nałożone rękawiczki?

  #policja #koronawirus #polska #covid19
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)