Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #koronawirus
  Wypłaty 500+ nie są wstrzymane prawda?
  Ale wypłaty pracowników już tak?
  Fajna ta pOlcka taka równa dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (43)

 • odpowiedzi (61)

 • avatar

  Od czwartku zakrywanie twarzy przy wyjściu z domu staje się obowiązkowe. Przybywam z pomocą - #rozdajo 5 MASECZEK BAWEŁNIANYCH WIELOKROTNEGO UŻYTKU (。◕‿‿◕。)
  Są to najwyższej jakości maseczki szyte zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia dot. maseczek niemedycznych (link do wytycznych). Posiadają usztywniony nosek, kieszeń na wymienny filtr, a szyte są na najwyższej jakości bawełnie z atestem OEKO-TEX. Losowanie jutro o 20:00, udział biorą wszyscy włącznie z zielonkami zarejestrowanymi do wczoraj.

  Jeśli ktoś nie chce liczyć na łut szczęścia, może takie maseczki kupić u mojego różowego przez stronę SzyteZPasja.pl za 9zł/sztuka (a nawet taniej w wersji bez noska). Posiadamy również filtry fizelinowe 4-warstwowe w cenie 40zł/100 sztuk.

  Wystawiamy faktury VAT, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją firmę, daj znać - przy dużych zamówieniach możemy negocjować cenę (choć niewiele, bo marże mamy bardzo niskie).

  Na zdjęciu maseczka w wersji "bez noska", z noskiem wygląda w zasadzie identycznie, posiada jedynie jeden szew więcej w górnej części.

  #koronawirus #zadarmo
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)