Wpis z mikrobloga

Wykopki! Mój wujek kupił samochód 7 marca i od tamtej pory nie jest w stanie przerejestrować go, bo urzędy nie przyjmują ludzi, online nie idzie nic załatwić. Moje pytanie, czy jest jakiś plan awaryjny w urzędach komunikacji odnośnie takiej sytuacji spowodowanej brakiem możliwości załatwienia formalności? Dodam, że to urząd w #opatow i pani tam na moje pytania co w tej sytuacji mamy zrobić kompletnie mnie olała i stwierdziła, że w tym tygodniu na pewno nie można przyjechać a w przyszłym to ona nie wie.
#kupnosamochodu #wydzialkomunikacji #rejestracjapojazdu #kiciochpyta
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@latko94:. Mam ten sam problem, jeden udało mi się zarejestrować jeszcze w zeszłym tygodniu bo miał opłaty już, ale z drugim kisne bo urząd celny zamknięty i opłat nie zrobię. Muszę mu kolejne ubezpieczenie na miesiąc wykupić za chwilę. Z tego co wiem to kar ma nie być z tytułu nie przerejestrowania.
@Krzychh: Masakra... może jak się to utrzyma to pchnie to te urzędy w stronę cyfryzacji takich operacji, bo to jest dramat w polsce. Czyli luz w takim razie, będzie mógł bez problemu jeździć do pracy. Dzięki.