Wpis z mikrobloga

Obserwacje z dzisiaj:

Srajtasma na stanie, mimo ze jest 3pm (tesco) - znaczy wg przewidywaniom, hoarderzy-spekulanci srajtasmy obkupili sie pod korek, peak zakupowy sie konczy, wszystko wraca do normy.
Social distancing - efekt sie zwieksza, nawet dziadki w kolejce do pharmacy (aptek) stoja w odpowiednich odstepach.
Na poczcie podobnie, miejsca wyznaczone do stania w kolejce, wszystko odbywa sie bezdotykowo, nie ma nawet dlugopisow do ogolnego uzytku.
Czesc kas samoobslugowych w sklepach powylaczana, zeby zachowac odstepy.
Pare osob w maskach.
Ogolnie wszystko bez stresu, zycie sobie plynie.

itd itp.

#koronawirus #wirus #2019ncov #uk #anglia #zagranico #londyn #wielkabrytania #europa
  • 36
Ja po tygodniu siedzenia w domu wybrałem się wreszcie na spacer, zadzwoniłem do domu starając się za każdym razem odwracać gdy ktoś przechodził ale cała masa ludzi biega, gada, śmieje się, wypuszczając całe masy śliny no #!$%@? mać ile razy trzeba takim dzbanom powtarzać ze buzi się zakrywa
@Cryptonerd_io: obserwacje z edynburga:
srajtasmy nigdzie nie ma nadal a bylem w tesco asdzie sainsburym lidlu aldim scotmid(coop) i dwoch polskich sklepach
sanitizery mozna zapomniec, jakies pojedyncze sztuki mydla mozna znalezc
makaronu i maki nie ma, miesa mozna dostac tylko jakies wolowe steki kurczak i mielone gone
powoli wracaja warzywa - byc moze ludzie sie zorientowali ze jak kupia na zapas to sie zepsuje
social distancing nie istnieje - chcesz zachowac
@Voltix: nie mowie ze wszystko jest. Pisze o tym co jest w sklepach, u mnie mydlo jest ale w kostkach nie w plynie... :)
Z kolei wszystkie mydla pod prysznic, normalne zele, sa dostepne bez problemu.
Rozumiem ze piszesz o takim co ma napisane "antybakteryjne" na etykiecie? Z takim to jak ze srajtasma
@Cryptonerd_io: jest lepiej. Wreszcie kupiłam żel do czyszczenia kibla. Papier też był w dużych ilościach. Ludzi w maskach z 20% z 20 kolejnych z szalikami na pół twardy. Ciapole w sklepikach swoich sprzedają żele antybakteryjne 50 ml po 5£ xD
Social distancing - efekt sie zwieksza, nawet dziadki w kolejce do pharmacy (aptek) stoja w odpowiednich odstepach.


@Cryptonerd_io: to chyba w innym uk byłeś , dzisiaj byłem w 5 sklepach za mąką ,żeby dokupić i nie ma mąki w tesco , asdzie , lidlu ani w aldim ani w coopie . Srajtaśmy i mięsą nie ma w lidlach i aldich. W większych sklepach nie ma zdbyt dużych zapasów srajtaśmy na pułkach.
@Cryptonerd_io: dzisiaj udało mi się kupić makaron świderki , chciaż za innym polowałem , w tym tygodniu powinni ogłosić lockdown

to są debile , ja do lidla nie chodzę no chyba że potrzebuje mleko , bo mało kto pije gold smootha