Wpis z mikrobloga

Pamiętacie gości z nickami #rockalone2k i #rojov13 którzy trzepali niezłe wyświetlenia na polskim youtube w latach 2011-2013 (zwłaszcza z serii Battlefield 3 i 4)? Przed chwilą z ciekawości wszedłem na ich kanały zobaczyć jak obecnie sobie radzą.

Rojo: 10-25 tysięcy wyświetleń pod nowymi filmami przy 1,65mln subów
Rockalone2k: ~50 tysięcy wyświetleń pod nowymi filmami przy 1,49mln subów

RockAlone2k jeszcze jakoś sobie radzi gadając do mikrofonu i realizując te swoje podcasty w domowym studiu. Ale na takiego Roja (który na siłe stara się grać w gry, drąc od czasu do czasu mordę i udając, że bawi go to tak samo jak 8-10 lat temu) to aż przykro patrzeć.

#polskiyoutube
#battlefield
#gry
#battlefield3
#bf3
  • 8
@z1x2c3: W sumie szkoda, ten Rojo jeszcze jako tako trzymał poziom bo na jednych filmach darł mordę ale na innych robił ciekawe rzeczy, pamiętam że miał serię jak opowiadał o starych grach i mi nawet jako dorosłemu fajnie się to oglądało. A jak teraz mi w polecanych wyskakuje Kruszwil czy inne tego typu kanały to aż się cieszę że nie mam dzieci które by takie gówno oglądały.
@z1x2c3: No dobrze, ja rocka oglądałem tylko dla głównego kanału. Gameplay'e czasem streamy. Teraz rock musi zająć się grami - tak sądzę które promuję - chce zareklamować, więc nawet nie kończy serii. A gadka o RDR2 że on nie będzie grał w tę grę bo się powoli rozwija akcja... A gość siedzi o gra w Fallouta 76 serio...