•  

Upadek gwiazdy wykopu kasjusz.
    Prawdziwy?
    Wedlug mnie tak i nie wiem czemu ludzie go bronia. Gosc byl ciekawy na 1 i 2 jego gali, chociaz na tej drugiej gali zaczal pierdolic glupoty typu "specjalnie sobie polamal kosc, zeby ze mna nie walczyc (XD??)" jak i jego teksty byly monotonne. Po tych dwoch zwyciestwach odjebalo mu strasznie od tego fejmu, a czemu tak uwazam? Zaczal najezdzac na Najmana bezpodstawnie i stal sie hipokryta, a czemu hipokryta? Mowil w oktagonie jak lupa wbil wyzywajac go na walke, ze nie lubi sztucznych konfliktow i wyzwal goscia, ktory jedyne co cwiczyl to wstrzykiwanie w poslad, a teraz PROBUJE zrobic sztuczny konflikt z najmanem, bo wyjebal z tronu krula kasja i ludzie zaczeli wielbic najmana. Chlop sie skonczyl i nie wiem kogo moga bawic jego monotonne teksty z wczorajszej konfy skoro ciagle sie powtarza.
    Zapomnialem dopisac, ze chlop to pizdeczka taka, a kreuje sie na mistrza swiata. Bal sie walczyc z Bambrem w mma, bo wiedzial, ze jak go obali to kaput bedzie XD wyczytal, ze bambro walczyl kiedys w k1 i byl mistrzem AMATORSKICH walk w swojej kategorii wagowej to go wyzwal, bo wiedzial, ze ma marne z nim szanse, bo go wezmie na dystans. Smialiscie sie, ze bambro nie ma kondycji. Otrzymywanie takiego lomotu tez zabiera kondycje to co sie dziwic, ze byl nieprzytomny w 3 rundzie XD. Wyzwal tego macka na pojedynek w oktagonie po czym kazal mu zbijac wage XD BO TO DA MU WYZWANIE, ZEBY SAM SCHUDL XD. Najmana tez wyzywa ciagle na pojedynek w boksie, a jak sie najman zgodzil to co kasjo zrobil? ZBIJ DO TEJ WAGI TO ZAWALCZYMY XD Trzymam kciuki, ze tego typa wyjebia z famemma i z ws i pojdzie machac lopata na budowie.
    a co do walki to szczerze uwazam, ze maciek mimo, ze ma ruchy paralityka to ma szanse rozjebac kasja w mma, a wystarczy, ze sie na nim polozy i chlop sie nie podniesie XD. Pamietna walka Polak vs Kasjo kiedy Polak sie na nim nieprzytomny polozyl i mial z nim problem XD

a i apel do moderatorow tego tagu. Wyjebcie tego kasjo z tronu i niech bedzie pod nim
    #famemma