•  

   @xan-kreigor: Jak się wpisuje "polish cars are" to nic nie wyskakuje. Ciekawe czemu

  •  

   @xan-kreigor: na każde cars można narzekać. Niech każdy jeździ czym lubi i nie będzie problemu. Niestety ludzie to debile, mają genetycznie zakodowane łączenie się w grupki i walczenie z innymi grupkami, i dzięki temu mamy PiS i PO, Cracovię i Wisłę, Metallikę i Megadeth, BMW i Mercedesa.

  •  

   @xan-kreigor: i dlatego amerykańskie wozy są najlepsze oh wait...
   Kultura techniczna Amerykanów to żart, golf 5 to dla nich kosniczna technologia

  •  

   @xionze: Oj nie marudź, powielasz stereotyp. Taka Tesla też z hameryki i pomijając, że jest diabelnie awaryjna to jeśli chodzi o rozwiązania user-friendly i multimedia wyprzedza Niemiaszków o 10lat.

   Tak tylko przypomnę, że w Tesli od wielu lat można używać za darmo google maps na wielkim, czytelnym tablecie, słuchając przy okazji spotify. Dla odmiany taka marka premium ze Stuttgartu woła ode mnie 800zł za aktualizację dość gównianych map, kurła w samochodzie za kilkaset tysięcy złotych gdzie nawet nie przyjdzie im do głowy, że z czystej przyzwoitości i definicji "premium" powinni mi to darmo wgrywać za każdym razem kiedy serwisuję u nich auto. Z tego co wiem bmw działa podobnie.

   Uważam, że technicznie to wciąż dobre auta, ale jeśli chodzi o innowacje to Niemcy to straszny beton. Teraz Azja robi o wiele lepsze samochody imo i tam będę patrzył przy zmianie samochodu.

   +: dracops
  •  

   @Stashqo: taki bogol w aucie za setki tysięcy i nie stać cie na update za 800 zeta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Premium polega na tym że klienta można doić i doić i doić... Inna rzecz że ekranem i multimediami sie nie jeździ. To samochód, a nie ajfon

  •  

   @xionze: Chytry jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz zrobiłem update a i tak nie używam bo średnio to działa. Bez sensu jest płacić jak za zboże za wybrakowany i słabo działający produkt kiedy na smartfonach mamy darmowe, świetnie działające zamienniki, tego samego oczekiwałbym od marki premium.

   Z ekranem i multimediami właśnie się jeździ i to dużo przyjemniej imo. Koncerny motoryzacyjne płaczą, że młodzi ludzie nie chcą kupować samochodów a sami są kilka lat za postępem i nie potrafią zaoferować niczego co by zainteresowało dwudziestolatków.

  •  

   @Stashqo: bo są gołodupcami, dlatego nie kupują. Nie ten target. I naprawde auto z tabletem jeździ inaczej niż bez? Pomijam już fakt że te wystające wyglądają ohydnie

   +: Lukassz
  •  

   @xionze: Zawsze byli gołodupcami, ale różnica jest taka, że kiedyś chcieli mieć samochody.
   Nawet na wypoku zauważysz, że jako-takie emocje wzbudza głównie Tesla. Fanem Tesli nie jestem, nie kupiłbym, ale zrobiłem kilkaset km modelem S i naprawdę podobają mi się te wszystkie bajery. Są nie tylko funkcjonalne, ale też zwyczajnie "fajne".
   No ale to słabnące zainteresowanie może być też efektem postępującej urbanizacji, gdzie w dużych miastach samochód to często zbędny luksus. Tak czy inaczej wydaje mi się, że "stara motoryzacja" nie tylko nie wie jak, ale też nie próbuje zrobić nic aby ten trend odwrócić.

  •  

   @Stashqo: kiedyś samochód dawał wolność, teraz niekoniecznie... Dzisiejsze samochody mają za dużo tabletów a za mało dobrych silników.

  •  

   Tak tylko przypomnę, że w Tesli od wielu lat można używać za darmo google maps na wielkim, czytelnym tablecie, słuchając przy okazji spotify. Dla odmiany taka marka premium ze Stuttgartu woła ode mnie 800zł za aktualizację dość gównianych map, kurła w samochodzie za kilkaset tysięcy złotych

   @Stashqo: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  NIE NO TEGO JUŻ ZA WIELE! TO MI PO 6 LATACH HARÓWY 10 ZŁOTYCH Z ŁASKĄ DAJE A OBCEMU BEZ PRAKTYKI NA DZIEŃ DOBRY WIĘCEJ!
  #tygodniknie #kapitanbomba #heheszki

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Prawie miesiąc temu, 15 marca zapytałem w tym wpisie na mirko . Zgodnie z obietnicą wołam.

  Czy brytyjskie podejście do pandemii* jest słuszne w perspektywie długoterminowej i ostatecznie wszystkie kraje pójdą tym torem, czy z perspektywy czasu ocena tych działań będzie negatywna a Johnson otrzyma przydomek "Krwawy Boris", a jego działania będą na lata przestrogą dla innych?

  404 osoby, czyli 11,99% uważało, że podejście Wielkiej Brytanii jest słuszne
  4411 osoby, czyli 89,01% uważało że podejście Wielkiej Brytanii jest ZŁE

  Jestem ciekaw czy i jak zmieniło się od tego czasu wasze podejście. Kto zmienił zdanie? Kto nie?

  Plusujących poszczególne odpowiedzi zawołam za miesiąc abyśmy mogli zobaczyć jak potoczyła się sytuacja i czy zmieniło się nasze zdanie.

  #koronawirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (144)

 • avatar

  Złoto xD

  odpowiedzi (15)