Wpis z mikrobloga

@KevinMalone: Pomyśl o tym w pozytywny sposób. Zawsze możesz kupić taki rower i sprzedać go jako SUPER SZYBKI ULTRA NIEZAWODNY 100% POMAGA W UCIECZCE PRZED KORONAWIRUSEM i sprzedać go 2x drożej

Jeszcze dodać na dole dane techniczne i pod spodem Z TYM ROWEREM ŻADEN WIRUS CIĘ NIE DOGONI
@bodziodestruktor: z definicji w kwarantannie przebywają osoby które mają podejrzenie bycia nosicielem choroby.

@Arriva: nie koloryzuj. Mówię, że bez problemu można na #!$%@? wyjechać i nie spotkać ani jednej osoby, a nawet powiem Ci więcej - niektórzy żyją normalnie i chodzą do pracy.

@KevinMalone: chyba że tak. Ja akurat nie mam na głowie starszych osób ;p
@bodziodestruktor: Fakt, troszkę racji masz. W sumie jak teraz patrzę mój komentarz odnosiłem do osoby nad Tobą, wybacz za zamieszanie.

@vanzs: O tak narażaj ludzi przed górką tego co może się stać tylko dlatego, że sam bagatelizujesz przeciwnika. Nie możemy już uniknąć wirusa dlatego powinniśmy powstrzymać zarażenia i zrobić wszystko co w mocy mojej, twojej, naszej by jak najszybciej dojść do górki i zacząć zmniejszać liczbę aktualnych plusów.
@vanzs: To nie jest zwykłe "Nie daj się zwariować" tylko rozsądne podejście z racji, że jeśli teraz podejmiemy odpowiednie kroki wszystko ma jeszcze szansę wrócić na swoje miejsce szybciej niż się zaczęło. Nie spytałeś go nawet na starcie skąd jest, w jego wypadku udało ci się trafić jednak w takiej Łodzi czy Warszawie już by tak pięknie mógł nie mieć.
@vanzs: je#ać ciebie. Przez takich kur#ów jak ty mamy aktualny problem. Tak samo dzisiaj się dowiedziałem, że wirus nie istnieje, najgorsze były pierwsze 2 dni jak amerykanie zaatakowali chiny. Jesteś dosłownie tym samym gatunkiem, beka z was.
@vanzs: Wolę być frustratem niż lekceważyć jak ty. Ja w porównaniu do ciebie widziałem co się działo w Chinach, widzę co teraz dzieje się w stanach i wiem co tutaj może się wydarzyć. zamiast tak sobie mówić coraz ciszej, że nie ma co panikować lepiej teraz to złapać za pysk i się tego pozbyć niż później za to płacić, taka prawda. Ja w porównaniu do ciebie mam świadomość, że jak to