Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W styczniu był konflikt pomiędzy USA i Iranem, zaraz potem zestrzelenie Ukraińskiego samolotu, pożary w Australii, koronawirus, a w tym momencie płonie 20 hektarów napromieniowanego lasu w Czarnobylu, a to dopiero kwiecień. Zaplusuj ten wpis, a 01 stycznia 2021r zawołam cię na podsumowanie tego roku.
  #koronawirus #iran #usa #wojna #australia #swiat #glupiewykopowezabawy #ciekawostki #koronawirus pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Dzisiaj 30lat stuknęło i naszło mnie na porównania życia jak kończyłem 20 lat i w sumie wygląd rzuca się bardzo w oczy xd
  #pokazmorde #urodziny

  odpowiedzi (82)

 • avatar

  Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadowolny jestem, bardzo.

  Na nagraniu seria, czwarta, siódma i dziesiąta. Pierwsze 4 serie bardzo wąskim chwytem, 3 kolejne odległość kciuka od gładkiej części gryfu, i 3 ostatnie mały palec przy znacznikach. Wszystkie serie z zatrzymaniem na klacie dłuższym czy krótszym.

  Przerwy 90-120s, już pod koniec dały się we znaki i ostatnia seria troszkę wolniejsza. Do tego też trochę napięcia uciekało bo dopiero pod koniec zorientowałem się że wydycham powietrze, zamiast robić serie na bezdechu, to do poprawy.

  Cały trening
  Speed bench 190kg 10x3
  Low incline db bench 5x15
  Vgrip lat pulldown 4x8 + 2x20
  DB triceps extension 3x10 + Band pushdown 3x20
  Rope hammer curls 3x20
  Facepull 3x20

  Do tego naprawdę urosły mi plecy ostatnio, ale co się dziwić... w samym tym tygodniu na plecy zostały przerzucone 35 TONY. A to tylko z serii roboczych i większych ćwiczeń :)

  Teraz czas na regeneracje, dzień przerwy i od poniedziałku znowu jazda. A no i tak natural zaznaczyć muszę, bo zaraz ktoś będzie pytał :)

  #strongaf #silownia #mirkokoksy #pokazforme #mikrokoksy #sport
  pokaż całość

  odpowiedzi (159)