Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki! Nasze #maseczki nie ochronią Was przed #koronawirus, ale zapewne dzięki nim unikniecie mandatu za #pokazmorde w przyszły czwartek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Robimy #rozdajo i wśród plusujących ten wpis rozlosujemy jedną paczkę (10szt) wielorazowych maseczek z wiskozy medycznej:

  https://www.maseczki.top/produkt/maseczka-wielorazowa-z-wiskozy-medycznej-10-szt/

  Losowanie przez mirkorandom, czas na plusowanie do jutra (10.04) do godziny 20:00. Wysyłka kurierska na nasz koszt.

  Kilka słów o naszych maskach:

  Mają tylko jedną warstwę, ale za to jaką ( ͡° ͜ʖ ͡°) - jest to wiskoza medyczna o właściwościach antybakteryjnych. Materiał o gramaturze 180g, dlatego tylko jedna warstwa (przy dwóch nie dałoby się oddychać).

  W skrócie: zapewniają podstawową ochronę przed rozsiewaniem wszystkiego co pochodzi z naszej jamy ustnej. Bardzo swobodnie się w niej oddycha, a sama maska jest też wygodna (dwie duże gumki na tył głowy, jedna gumka ma regulację długości). Wiskoza medyczna została uszlachetniona apreturą hydrofobową, dlatego bakterie nie mają na tym materiale "raju na ziemi" i maska może być użytkowana dłużej niż te bawełniane czy jednorazowe. Maski można prać w 60 stopniach Celsjusza i używać wielokrotnie.

  Więcej info na stronie https://maseczki.top

  Dla tych, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia i wygraną w losowaniu mamy kod rabatowy, który obniży cenę każdego 10-paku o 20 złotych. Kod można wpisać w koszyku: WYKOP-20

  Do każdego zamówienia wysyłamy fakturę, wysyłamy kurierem (ale kurierzy mają tyle roboty, że mogą być opóźnienia), być może od jutra będzie wysyłka do paczkomatów.

  PS Interesu życia na tym nie robimy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  9,99 zł (10-pak z kodem WYKOP-20) to uczciwa cena za tak wykonany produkt. Maseczki produkuje polska szwalnia, która gdyby nie to pewnie zwinęłaby interes.

  W komentarzu zdjęcie paczki, która można wygrać plusując.
  pokaż całość

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Polska na jednym screenie.

  #policja #motoryzacja #samochody #koronawirus #polska

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Od 16 kwiętnie będzie obowiązywał nakaz zasłaniania twarzy robię więc #rozdajo plastikowej #maseczki wielokrotnego użytku z dostawą do paczkomatu gratis.
  Zasady:
  1. Jeżeli mega zestawienie antykoronawirusowe Ci pomogło zostaw plusa
  2. Zaplusuj ten wpis
  3. Wszyscy biorą udział
  4. Losowanie za 24h przez mirkorandom z plusujących ten wpis

  Co dostajesz:
  Nowa plastikowa maseczka z drukarki 3d wielokrotnego użytku z paskami gumowymi i gumową uszczelką + wysyłka na paczkomaty, maseczkę można odkażać etanolem a filtry zrobić samemu różnymi metodami!

  #koronawirus #covid19
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)