Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kolejny raz zgromadzenie, tym razem zdjęcie sprzed chwili.
  Czwartek 18:18.
  16 osób na zewnątrz, nie wiem jak wiele w środku.
  Sorry ale na tygodniu na stream nie mam czasu, więc dodaję tylko tyle od siebie.
  Zadzwoniłem na 112, okazało się że Pani miała już 3 zgłoszenia w tej sprawie. Do tej pory nikt się nie pojawił a msza leci 20 minut.

  Ale spoko, że jest więcej ludzi dbających o bliźnich, którzy zgłaszają takie sprawy w przeciwieństwie do tych na załączonym obrazku.

  #wojnykoronawirusowe #koronawirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)

 • avatar

  Mirki! Nasze #maseczki nie ochronią Was przed #koronawirus, ale zapewne dzięki nim unikniecie mandatu za #pokazmorde w przyszły czwartek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Robimy #rozdajo i wśród plusujących ten wpis rozlosujemy jedną paczkę (10szt) wielorazowych maseczek z wiskozy medycznej:

  https://www.maseczki.top/produkt/maseczka-wielorazowa-z-wiskozy-medycznej-10-szt/

  Losowanie przez mirkorandom, czas na plusowanie do jutra (10.04) do godziny 20:00. Wysyłka kurierska na nasz koszt.

  Kilka słów o naszych maskach:

  Mają tylko jedną warstwę, ale za to jaką ( ͡° ͜ʖ ͡°) - jest to wiskoza medyczna o właściwościach antybakteryjnych. Materiał o gramaturze 180g, dlatego tylko jedna warstwa (przy dwóch nie dałoby się oddychać).

  W skrócie: zapewniają podstawową ochronę przed rozsiewaniem wszystkiego co pochodzi z naszej jamy ustnej. Bardzo swobodnie się w niej oddycha, a sama maska jest też wygodna (dwie duże gumki na tył głowy, jedna gumka ma regulację długości). Wiskoza medyczna została uszlachetniona apreturą hydrofobową, dlatego bakterie nie mają na tym materiale "raju na ziemi" i maska może być użytkowana dłużej niż te bawełniane czy jednorazowe. Maski można prać w 60 stopniach Celsjusza i używać wielokrotnie.

  Więcej info na stronie https://maseczki.top

  Dla tych, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia i wygraną w losowaniu mamy kod rabatowy, który obniży cenę każdego 10-paku o 20 złotych. Kod można wpisać w koszyku: WYKOP-20

  Do każdego zamówienia wysyłamy fakturę, wysyłamy kurierem (ale kurierzy mają tyle roboty, że mogą być opóźnienia), być może od jutra będzie wysyłka do paczkomatów.

  PS Interesu życia na tym nie robimy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  9,99 zł (10-pak z kodem WYKOP-20) to uczciwa cena za tak wykonany produkt. Maseczki produkuje polska szwalnia, która gdyby nie to pewnie zwinęłaby interes.

  W komentarzu zdjęcie paczki, która można wygrać plusując.
  pokaż całość

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Mirki mam pytanie, dlaczego matur nie można przeprowadzić korespondencyjnie? Przecież maturzysta może dostać arkusz pocztą, wszyscy równo o 9 zaczną w domach i o 11 skończą, a potem wyślą z powrotem pocztą do OKE. Dlaczego trzeba organizować po staremu?
  #matura

  odpowiedzi (39)