Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Eh ojciec odbiera kasę ze sklepów i gada z kasjerkami. A te jadą po starych babach i dziadach na czym świat stoi. Przychodzą po 4 razy dziennie, raz bułka, raz 8dkg szynki, naleweczka. Rękawiczek nie zakładają, o maseczkach to w ogóle nie ma o czym mówić, macają bułki oczywiście. Jak się zwróci uwagę to one najmądrzejsze 'całe życie tak robię i żyje', 'ja w żadnego wirusa nie wierze', 'aa pani straszo niepotrzebnie' i podobne pierdolety, no dramat. Zakaz poruszania się powinien dotyczyć osób powyżej 70, a nie poniżej 18 roku życia.

  #koronawirus #zalesie #patologiazmiasta #polska#polska #wirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  #koronawirus #szczepienia #antyszczepionkowcy #patologiazewsi #heheszki

  Jak opisuje wtk.pl, Justyna Socha, a więc liderka stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP podzieliła się w mediach społecznościowych swoim zdaniem na temat ewentualnej szczepionki na koronawirusa. Jej zdaniem nie uda się przygotować bezpiecznej szczepionki. Socha zauważyła także, że "byle shitem zaszczepić się nie da". To jednak nie koniec. Liderka STOP NOP twierdzi, że duża liczba ofiar koronawirusa we włoskim Bergamo może być powiązana z odbywającą się tam wcześniej akcją... szczepienia na grypę.
  Nie wytrzymał lekarz ze szpitala zakaźnego w Poznaniu. Doktor Jacek Górny jest szefem SOR przy Szwajcarskiej. Odpisał autorce. - Rozumiem, że pani jako nieszczepiona przeciwko grypie, czuje się bezpieczna, nie boi się zachorować na koronawirusa. Widzę panią jutro u siebie na oddziale ratunkowym. Po co? To oczywiste, skoro pani koronawirus nie grozi, to będzie pani pomagać naszym pacjentom. Jeżeli pani jutro nie będzie, oznacza to, że nie wierzy pani w słowa które tutaj wypisuje - przyznał.
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  W #jaworzno nawet #smiesznykotek stosuje się do zasad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #koronawirus #epidemia #covid19 #heheszki #zwierzeta

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (32)