•  

#abcf1 24 marca w Formule 1 miały miejsce trzy klasyki:

W 1991 r. Ayrton Senna wkońcu wygrał swój domowy wyścig o GP Brazylli. Brazylijczyk musiał się zmagać z awarią bolidu pod koniec wyścigu, który utknął na 6 biegu. Wycieńczająca walka o utrzymanie się na torze sprawiła, że Ayrton kilka razy mdlał/tracił przytomność po przekroczeniu mety. Nawet za pierwszą próbą nie był w stanie podnieść pucharu. Za drugim razem mu się to udało

1997- Wybitny i przekozacki zespół Mastercard Lola ogłosił wycofanie się z weekendu Grand Prix Brazylii (zespół był już wtedy na miejscu), co w następstwie oznaczało koniec tego zespołu.

2013 rok to MULTI 21 SEB, MULTI 21, Czyli Vettel nie słuchający się poleceń zespołowych
    #f1 #historia

źródło: formula1.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co powiedzieć mojej różowej, która chce wyskoczyć dziś na miasto z psiapsiółkami żeby tylko połazić i pogadać.. Ja już nie mam siły tłumaczyć łagodnie, że w teraźniejszej sytuacji to jeden z jej najbardziej zjebanych pomysłów ever. Zaskoczyła mnie tym totalnie. Wiem, że już od dwóch tygodni w domu, to można oszaleć i chce się zobaczyć inne mordy, ale kurde no.. Już jej powtórzyłem, że mogą się zadzwonić przez net, pogadać. Było też kazanie o tym, jak każdy z nas powinien współgrać i każdy ma wpływ na tę sytuacje, ale nie, muszą się spotkać... Tym psiapsiolką też bym suty powykręcał za nakręcanie jaki to niby zajebisty pomysł, bo dawno się nie widziały.. Kobieta niby mądra, ale znajome to rak content czasami. Tak dobrze mi już szło w kwarantannie to teraz pewnie przyniesie nam tu zarazę i kaplica #koronawirus #covid19 #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niewytrzymie pokaż całość

odpowiedzi (58)

Ja pierdole, pierwszy raz przegięli pałe do tego stopnia, że byłbym gotów brać udział w zamieszkach, a w zwykłej manifestacji to już na 100% ale przez koronawirusa nie zamierzam narażać siebie ani innych.
    Mam nadzieję, że nadejdzie dzień gdy zostaną z tego rozliczeni.

pokaż spoiler W środku nocy przegłosowali głosowanie korespondencyjne ale tylko dla osób 60+ I w kwarantannie. Czuję się jakby mnie opluto.

#pis #bekazpisu #japierdole #afera #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

• odpowiedzi (17)